Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek milyen lenne ha...

Szerintetek milyen lenne ha karácsonykor adnék az orvosomnak egy doboz sütit?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik az orvosom (nőgyógyász) és arra gondoltam hogy amikor megyek hozzá át adom neki. Én sütöm a sütit. Ti mit szólnátok hozzá a helyében? :)
2014. nov. 13. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát lehet ajánlatnak venném. De ez én vagyok. :D
2014. nov. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
szerintem eleg lenne ha a legkozelebbi vizsgalaton megmondanad neki, hogy a rendelon kivul is elmelyulhet a vulvadban
2014. nov. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ne :D megértettem
2014. nov. 13. 20:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval akkor ne"


A nagy francokat ne! Én végzős orvostanhallgató vagyok és szerintem bizton állíthatom, hogy az orvosok 95 százaléka szereti a sütit. Persze azért az nem árt, ha nem 90 éves nagyiként, gombás vaginával adod a sütit oda.

2014. nov. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Végre valaki :) Köszönöm!
2014. nov. 13. 20:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Vihetsz neki, szerintem elfogadja, de az is lehet, hogy nem veszi a célzást, csak hálás gesztusként értelmezi és hazaviszi az asszonynak. :)
2014. nov. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nincs párja. különben nem kezdenék ki vele :) próba szerencse. :)
2014. nov. 13. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!