Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy derítsem ki, hogy van-e...

Hogy derítsem ki, hogy van-e barátnője?

Figyelt kérdés

Eddig kétszer beszéltünk, egyszer személyesen, következőnek pedig facebookon. Személyesen ő kezdeményezte, de egy társaságban voltunk, nem csakúgy leszólított az utcán vagy ilyesmi. Aztán én megjelöltem facen, és ő pedig rám írt, beszélgettünk egyet. Facen az van kint neki, hogy Egyedülálló, de ahogy elnézem, nem túl aktív (pl többéves profilképe van), úgyhogy ez nem jelent semmit. Mégis hogy kérdezzek rá, vagy hogy hozzam szóba, hogy van-e barátnője?

20/L


2014. nov. 16. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha egyedülálló, akkor valószínű nincs. Nem kell ezt túlkombinálni.
2014. nov. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyenesen kérdezz rá.
2014. nov. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jajj te kis butus...érdeklődj a volt csajairól...:) És egyszer csak kérdezz rá, hogy most van barátnőd?
2014. nov. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha elhív valahova, megkérdezed, hogy van-e valakije, mert olyannal nem szeretnél találkozni, akinek van barátnője.

Ha meg úgysem találkoztok, akkor tök mindegy.

Nincs közös ismerősötök? Esetleg érdeklődhetsz, ha van.

2014. nov. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Úristen, 1.-re ne hallgass. Én sem vagyok aktív facen és ezért sem állítottuk be a volt barátommal a kapcsolatot. Ez semmit nem jelent


L19

2014. nov. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!