Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy csaj, azért nem akkar...

Ha egy csaj, azért nem akkar velem járni, mert túl jó vagy hozzá, ugye ez a tipikus lerázó szöveg. Inkább csajok, nök válaszát várom? 20F

Figyelt kérdés

2014. nov. 18. 19:08
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Ha nem jön össze veled, akkor minden szava lerázásnak minősül.
2014. nov. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 LeftBehind ***** válasza:
Ez a leggerinctelenebb és legmegalázóbb lerázós duma amivel életemben találkoztam és sajnos találkoztam vele párszor. Nem értem, nőktől már túl nagy elvárás az a szintű őszinteség, hogy elmondják mi a probléma? Vagy ez valami taktika, hogy aki a földön van az rá se tudjon jönni mivel van a gond?
2014. nov. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fenét mondjon szegény csaj? Hogy büdös a szád? Vagy hogy ócska a szöveged? Ezt találja a legkevésbé megalázónak, s mivel nem akar a szűzies lelkedbe gázolni, ezt mondja.
2014. nov. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 LeftBehind ***** válasza:
13. A halál f/*aszának van szűzies lelke! Annál meg megalázóbb nincs amikor ilyen mondvacsinált baromsággal koptat le valaki. Ha már egyszer ott akar hagyni, a minimum hogy legyen annyi bőr a képén, hogy a szemembe mondja mi volt a gond.
2014. nov. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
13-as válaszoló üzenem ápolt vagyok, tehát nem büdös a szám stb.... Másodszor elég kemény fából faragtak, csak azt fejtegettem miért nem ősszinték a mai fiatal kis csajok és ha tudnál olvasni és nem lennél technikai analfabéta és tudnád görgetni azt a kib*szodt egeret látnád, hogy csak az emberke véleménye érdekel.
2014. nov. 18. 23:29
 16/25 A kérdező kommentje:
emberek*
2014. nov. 18. 23:30
 17/25 anonim ***** válasza:
Természetesen egy szóval sem állítottam, hogy büdös a szád. Ezt csak egy példaként említettem, mint fel nem hozható kifogást a nő részéről. Tedd most félre az eddigi dolgokat, és tételezd fel, hogy valóban büdös a szád. Odamész a csajhoz, ő le akar rázni, mert büdös a szád. De ezt nem mondhatja a szemedbe, mert iszonyatos rosszul esik neked. Érted, mire akartam kilyukadni? Nem akart megsérteni a VALÓDI okkal, ezért talált ki mást. Nem vagyunk mindenkinek az esete, ezt el kell fogadnunk. Nekem az ismerkedési kísérleteim általában 5-8% sikert hoztak. Tehát 100 kísérletből jó, ha 6 sikerült! Képzelheted, mennyit keperkedtem, mire a közel 50 partner összejött. Pedig baromi jól néztem ki! Renget
2014. nov. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Rengetegen hajtottak rám, de nekem meg ők nem jöttek be. Ilyen az élet, ezt el kell fogadni. Azzal kell élnünk, amink van.
2014. nov. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Én elfogadom, de miért nem lehet őszintének lenni, hogy nem jösz be is és kész ???
2014. nov. 19. 15:19
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Pont azt magyarázom! Nem akar megbántani.
2014. nov. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!