Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy csaj, azért nem akkar...

Ha egy csaj, azért nem akkar velem járni, mert túl jó vagy hozzá, ugye ez a tipikus lerázó szöveg. Inkább csajok, nök válaszát várom? 20F

Figyelt kérdés

2014. nov. 18. 19:08
1 2 3
 21/25 LeftBehind ***** válasza:
Hát én nem tudom....számomra az a legbántóbb ha még annyiba se vesz, hogy őszinte legyen velem.
2014. nov. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Ha meg őszinte, akkor azon hőbörögsz, hogy a büdös Qúúúúúúrvának nem tetszett a frizurád.
2014. nov. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 LeftBehind ***** válasza:
22. Itt mindenki ilyen elcseszett idegesítő? Bocsáss meg, de csak jobban ismerem a saját reakcióimat, mint te szóval kérlek ne próbálj meg kioktatni arról, hogy ÉN hogyan viselkednék bizonyos szituációkban! Köszönöm!
2014. nov. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Ilyen elven a doki is köteles azt mondani a rákos betegnek, hogy megdöglesz, büdös parasztja!

Nem jobb az ilyet kíméletesen közölni?

2014. nov. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 LeftBehind ***** válasza:
24. A doki attól még közli veled, hogy rákos vagy. Szerintetek csak az a két véglet van, hogy "Túl jó vagy hozzám" és "Takarodj innen te szakadt tapló"? Nem lehet normális emberhez méltó hangnemben közölni az emberrel, hogy mi volt a probléma?
2014. nov. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!