Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti irigykedtek a sikeres...

Ti irigykedtek a sikeres emberekre?

Figyelt kérdés

Akik szépek,ráadásul még tehetségesek is.

Te meg csak egy átlag ember vagy,aki elvegyül a tömegben,semmi különös nincs benned.



2014. nov. 19. 23:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Igen.

Nem vagyok jó külsejű es nem tudom eladni magam..

2014. nov. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Csak most rámjött az az érzés,hogy én semmiben sem vagyok jo:)

Majd elmulik:)

2014. nov. 19. 23:33
 13/16 anonim ***** válasza:

28 éves vagyok és irigykedem.


Olyan dolgokban vagyok totál tehetségtelen amik elengedhetetlenek ahhoz, hogy ebben a világban boldogulj. Ellenben tehetséges vagyok egy sor dologban amit önmagában a társadalom nem értékel.


Irigy vagyok azokra az emberekre akik csak úgy *pop* kijönnek az anyaméhből is egész életükben mindenki imádja őket.

2014. nov. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok rá büszke, de bevallom, a #13-as hozzászólóval tudok azonosulni. Nem érzem magam valami sikeresnek az életben, ki tudja mikor lesz önálló exisztenciám, ugyanakkor velem egyidősek, meg nálam fiatalabbak már megnősült, meg befutott emberek. Az is csak demotivál, hogy másoknak sokkal kevesebb munkával sikerült magasabb szintre jutniuk, mint nekem erre, ahol most vagyok... Ez van. Ettől még nem haragszom senkire.
2014. nov. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Szergej55 ***** válasza:
Nem, mert én is olyan leszek.
2014. nov. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Minden egoizmus nélkül állíthatom, hogy szép vagyok, bizonyos területen tehetséges. persze vannak emberek, akik szebbek, okosabbak nálam, de minek irigykedjek? Annak kell örülni, amit az élettől kapsz, és csak rajtad múlik, hogy mit kezdesz vele.
2014. nov. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!