Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van annyi szingli srác?

Miért van annyi szingli srác?

Figyelt kérdés

Van egy csomó helyes fiúbarátom, de mind egyedülálló már vagy egy éve.

Jóképűek klassz személyiséggel, még sincs senkijük, pedig szeretnének.


Mi lehet az oka?

Miért lesz szingli egy srác?


2014. nov. 22. 13:27
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

Ne éld bele magad!

21 évesen te már éppen nem vagy tini!

Fáj felnőni?

2014. nov. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

Tessék?


Pont írtam, hogy már nem vagyunk tinik.

2014. nov. 22. 13:37
 13/37 anonim ***** válasza:

hát attól dughatnak,kapcsolatot én sem viselek túl jól.

ekkora véglényekkel mint a mai nők meg kifejezetten morcosan viselem.

2014. nov. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
Mert a nők égig vannak magasztalva, és senkivel sem állnak le, csak akit ők "tökéletesnek" látnak, ami kb 10000 férfiből 1.
2014. nov. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:

13-as!


Akkora véglénnyel mint Te ne csodálkozz, ha csak hasonló típus áll szóba. Ez a karma

2014. nov. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
Ahogy már egyik hozzászóló írta: Mert egy gazdag/jóképű/kigyúrt/menő pasinak van 3-4 barátnője többnyire míg fordított esetben ez nagyon ritka (hogy egy csajnak 3-4 pasija legyen. Max 2 van). Így nem nehéz kimatekozni, hogy a női lakosságot behúzza egy szűk réteg. A nők többnyire nem is tudnak arról, hogy a párjuknak van több így nem számítanak szinglinek. Viszont furamód marad egy halom szingli pasi. Vajon miért van az összes társkeresőn 3x 4x annyi férfi? A bulikon vajon miért általános jelenség az úgynevezett "fütyitúltengés"? Hát ezért. Nekem egyébként 5 éve nincs barátnőm.
2014. nov. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Rólam is ezeket mondják, de mégis szingli vagyok. Tudod, legutoljára ,azért lett vége a kapcsolatomnak, mert beleuntam, de azért mert nem voltam szerelmes. Utána úgy gondoltam, hogy nem szeretném lekötni magam, de mégis kezdtem ismét magányos lenni dacára annak ,hogy bármikor adott lett volna lehetőség . Azóta voltak kisebb kalandok, de semmit sem érnek, igazán tényleg akkor ér valamit ,ha szerethetsz valakit, és viszonozzák, enélkül nincs tartalma. Én ,azért vagyok szingli, mert nem találtam olyat, akivel úgy érezném ,hogy el tudnám vele képzelni a jövőmet, mostanáig :)
2014. nov. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
65%

nem.

a média befolyásolja az egész g*cit, bocs majd kisípoljátok, szóval a VV és éjjel nappal bukarest meg hasonló szarságok miatt a mostani nem csak tízen, hanem bőven húszon éves lányok férfiakról alkotott véleményét teljesen megváltozott.

hiába jóképű, ha nem egy sötét tahó mint pl arlejéééjiúó, vagy a kemény legény éjjel nappal dzsordzs vagy ki a tököm.

tudom nagyon jól, mivel én is elég jóképű vagyok, és sok csaj akar velem ismerkedni, de ahogy pár beszélgetés után látják hogy nem a buli meg a léhűtés az életcélom, szépen lassan lekopnak.

ha nem alacsonyodok le szintjükre, és leszek én is műmájér tajparaszt idétlenül röhögő tahó, esélyem sincs a megnyerő személyiségemmel.

2014. nov. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

milyen karma? ha létezne te halott lennél ezért a beszólásért


nehéz eset vagyok,ők meg egyszerűek,ez a probléma..túl jó vagyok :D

2014. nov. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim válasza:
#19 ebbe azért ne éld bele magad..:)
2014. nov. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!