Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van annyi szingli srác?

Miért van annyi szingli srác?

Figyelt kérdés

Van egy csomó helyes fiúbarátom, de mind egyedülálló már vagy egy éve.

Jóképűek klassz személyiséggel, még sincs senkijük, pedig szeretnének.


Mi lehet az oka?

Miért lesz szingli egy srác?


2014. nov. 22. 13:27
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Igen, van benne valami. Én úgym ondanám ,hogy megpróbál eladni a média egy életstílust a lányoknak, amelybe beleélik magukat, és megprbálnak hasonulni vele, de ez csak fikció, és azoknak kedvez, akinek van benne üzlete. Ennek az életstílusnak egy eléggé mesterséges arculata van, nem természetes, nem ilyenek vagyunk, csak az éretlen lánykák, úgy gondolják ,hogy a tv.ben látottakon kívül, tényleg léteznek ilyenek a valóságban is.
2014. nov. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

Persze! Erre nem is gondoltam! A francba...most mivé lesz az életem...

Viszont, ha Te csak ilyen csajokat fogsz ki akkor nem benned van a hiba....nem. Akkor mind ilyen. Persze. Ha Én veszek a zöldségesnél paprikát, és folyton csukott szemmel válogatok, akkor ha rohadt mind, akkor biztosan a bolt összes paprikája az....naaaa...

2014. nov. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

66 Apollyon 33 te egy igazi sötétség vagy.

egy ideje figyelem a válaszaid, és csak úgy ontja a sötétséget..

komolyan mondom rendesen körbe veszi a sötétség a válaszaidat, néha már alig bírom elolvasni olyan homályos, mint amilyen te vagy.

2014. nov. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim válasza:
#19 ebbe azért ne éld bele magad..:)
2014. nov. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Én is ilyen fiu vagyok csak 18 éves :D a válaszom pedig az hogy a sulimba nem járnak csajok, utcán,buszon nem akarok ismerkedni, nincs sok lány ismerősöm :/ discoba meg egyéjszakás csajok vannak többnyire :( társkeresőkön meg nem fogom eröltetni :D
2014. nov. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim válasza:
Mert csódok.
2014. nov. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
20%

írd még le 2xer.Ne törd azért ennyire magad :)


miért is ne? jól nézek ki,de ez semmi nem jelent.

nem ez a lényeg :) hanem a belsőm,az csodálatos.

egyszerűen,összetett és varázslatos.Nem nagyképűségből mondom,akkor a külsőmmel dicsekednék,de engem a belsőm tesz azzá ami.



az nem az én hibám,hogy nem látok másokban értéket,és így kapcsolatban nem viselnéd te sem el a másikat hosszabb távra ha egyszerűen nem tartanád értéknek.

Az emberek egyformák és ez nem az én hibám....

mind ugyanolyan üres.



sötétség persze,ez az életem,sötétség,a halál.Maga az ördög leng körül néha ezt érzem,de szellemileg magasan fölötted állok,ebben nyugodt lehetsz.

2014. nov. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Ezt az önajnározást ugye nem gondoltad komolyan?

Azt hiszem Te egy végtelenül önelégült ember vagy.

Ettől kevés taszítóbb dolgot tudok elképzelni...

Vagy ez itt a reklám helye volt? Akkor bocsánat....

2014. nov. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

ne érts félre kis butus, a sötétség a szellemi képességeid tükrözi metaforikusan persze ;)

és az mellet még beképzelt is vagy, nem kicsit...

egyébként tudom, a komplexumokat kompenzálni kell valahogy, és ez az oldal erre tökéletes a magadfajtáknak :)

2014. nov. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Azért mert k.va élet...
2014. nov. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!