Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetek még ilyen helyzetből...

Lehetek még ilyen helyzetből nyerő?

Figyelt kérdés
Az örök téma, férfi nő kapcsolat!És igen valóban erről van szó,azaz rólam és egy nőről,aki rendre elbizonytalanít. Jól megvagyunk egymással, jól eltöltjük az időt, szinházba járunk,koncertekre,éttermekbe vacsorázni, olykor együtt sörözgetünk,jókat dumálunk,megfogjuk egymás kezét, megöleljük egymást,szóval minden hepy.Nem tudom eldönteni lehet e nála esélyem vagy inkább hagyjam,merthogy a közeledésemet pozitívnak veszi, nem huzza el magát ha megfogom vagy megsimogatom a kezét, vagy ha átölelem,olykor ő fogja meg az én kezemet vagy vállamra hajtja a fejét,jól érzi magát velem, de mégse,mult hétvégén szinház után is jól elvoltunk, remek hangulatban voltunk, mig kinem csúszott a számon hogy szeretném megcsókolni,lazán vette nemprédikált hogy jaj ezt mégse, nem kéne, nem volna okos, stb miközben hazáig kisértem felemás kérdéseket tett fel, hogy miért nem csókoltam meg,vissza tartott e valami, ha nem tartott volna vissza valami megcsókoltam volna e,azóta beszélgettünk és mivel nem találkoztunk, csak facen beszéltünk és élcelődgettem a csókkal, mire elkezdett háritani hogy,nem lessz csők, meg nem kéne hogy legyen csók,aztán meg hogy nem agyal ezen, majd akkor ha megtörténik és megcsókolom,ma azt irta nem kívánja az intimitást,a közelséget,de nem csak az enyémet senkiét sem,mintha bizonytalan volna magában és érzéseiben.Én meg hát szeretnék több lenni mint barát de nem tudom mit tegyek,tegyem meg,csókoljam meg, vagy adjak idöt neki és hanyagoljam a csókot egy kis idöre?hogyan fordithatnám ezt a helyzetet a magam javára?

2014. nov. 23. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne beszélj a csókról ember, csókold meg! A legközelebbi alkalommal amikor eszedbe jut, fogd meg azt kapd le. Elbizonytalanodott a lány, nem tudja miért nem tetted meg, miért csak beszéltél róla..ilyenkor mindent az agyába vesz a nő, ezért írta hogy nem vágyik semmire senkivel, mert most "össze van törve"
2014. nov. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nahát erre nem is gondoltam,lehet benne valami amit irsz! Hogy miért nem csókoltam meg,talán a gátlásom végett,mert bár elég jóba vagyunk,nem vagyok olyan bátor hogy egy gondolat és hopp lekapom a tiz körméről,sajnos :(
2014. nov. 23. 18:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Figyelj..konkrétan úgy viselkedtek, mint egy pár, csak a csók és társai hiányoznak a dologból. Szerintem ha visszagondolsz, rengeteg olyan alkalom volt, amikor simán megcsókolhattad volna. Lehet hogy a lány eddig ezt várta, és most legutóbb, amikor meg elkezdtél beszélni a csókról, de nem tetted meg, elbizonytalanodott abban, hogy valóban akarsz-e tőle vaamit. Amint adódik a következő csókos helyzet, tedd a kezed az arcára, és gyengéden nyomj oda egy csókot. Kötelezően :)
2014. nov. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez bizony igaz, valóban jó néhány pillanat,helyszin,és alkalom volt ami csókra ösztönzött, de hát én mindig elb... mindent,remélem nem végleg,mert nagyon bánnám ha ezt a lányt ne adj isten el kellene veszítenem a saját hülyeségem miatt !
2014. nov. 23. 18:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Furcsa, olyan, mintha mindketten tök tapasztalatlanok lennétek ebben. Ezt most nem sértésnek szánom. De szerintem is csókold meg, ne agyalj, aztán úgyis kiderül. Mióta randiztok?
2014. nov. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez is igaz, egyikőn sem tul tapasztalt, nem habzsoljuk a partnereket ugyis mondhatnám, am ugy kb egy éve ismertük meg egymást de komolyabban, illetve gyakrabban idén nyártól találkozgattunk
2014. nov. 23. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!