Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az exem anyukája azt mondta...

Az exem anyukája azt mondta rólam, hogy túlságosan jóhiszemű vagyok. Ezzel mit akart mondani szerintetek?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy ezért nem tudok már évek óta komoly kapcsolatra találni valakit?

2014. nov. 26. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert tudja hogy a fia egy tróger, és hogy nem bánik a legszebben a nőkkel, és próbált rá célozni... Szerintem erre értette, hogy csak a jót látod benne, de van ott bizony sok sok rossz is, amit anyuka is észrevett a fián....
2014. nov. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja igen, nem írtam, de fiú vagyok.
2014. nov. 26. 10:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor írom úgy, hogy nemtől függetlenül, az anyuka már sejti hogy a kedves gyereke valamiért nem feltétlen jó ember egy kapcsolathoz és rajtad pedig látta, hogy csak a jót láttad benne ameddig együtt voltatok... Szval kb ugyanaz mint amit az első hozzászólásomban írtam, csak nem konkrétan nemre kihegyezve. :)
2014. nov. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rám is mondta már ezt az egyik anyósjelölt...

Ezzel arra akar célozni, hogy túlságosan befolyásolható vagy, sok mindent elhiszel, olyat is amit nem kéne, én pl az ő szemébe nem voltam elég "férfias" ...

2014. dec. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
balfácánnak talál kicsikét
2014. dec. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!