Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 éve számolom a bevitt...

1 éve számolom a bevitt CH-t.4 hónap alatt fogytam 18 kg-ot. Most 164 cm magas vagyok, és 50-51 kg. Nagyon jól érzem így magam és már nem akarok fogyni, szépen tartom a súlyomat. Szerintetek betegesen sovány vagyok? Ja és van még egy kis pocim is!

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
képet rakjál, de ha felmerült benned, hogy esetleg betegesen sovány lehetsz, akkor lehet benne valami ;)
2010. júl. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezekkel a paraméterekkel nem vagy betegesen sovány, ez még belefér, bár az alsó határa az ideálisnak. 54 lenne az ideális nagyjából, de ettől elmarad pár kg-val, ami még bőven nem betegesen sovány kategória.
2010. júl. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem vagy betegesen sovány
2010. júl. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

mit is rejt magában ez pntosan?mindent számolsz amit megeszel???sportoltál?

nekem is jó lenne fogynom 12 kg de nem tom h hogy,lehet te tudsz rajtam segíteni????leírnád nekem hogy csináltad?előre is köszönöm

2010. júl. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó:Számolom a szénhidrátot amit megeszek.Napi 160 g szénhidrátot ettem,elosztva 5 étkezésre.Semmi cukor!!!!Amiben cukor vagy E van az ment a kukába,és semmi ilyet nem veszek meg.Sok zöld tea,sok C vitamin.
2010. júl. 11. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!