Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van esélyem? Hogyan érjem el,...

Van esélyem? Hogyan érjem el, hogy randira hívjon?

Figyelt kérdés

Egy gimibe járunk, szerda délutánonként szokott a suliban röpizni az osztálytársaival és már tavaly év vége óta én is rendszeresen járok hozzájuk játszani. Nagyon jófej velem, és sokat mosolyog rám, most már néha váltunk pár mondatot a folyosón is, de sajnos ennyi.. Nekem viszont nagyon-nagyon tetszik a srác. És nem tudom eldönteni, hogy egyáltalán van-e esélyem nála.... és amúgy kicsit bátortalanabbnak tűnik, szóval ha tetszenék neki, akkor se biztos, hogy el merne hívni..de én meg nem akarok túlságosan rányomulni..mert az gáz, főleg ha ő nem így érez, utána tuti nem lennénk már jóban és nem tudnék járni röpizni se, mert fura lenne a hangulat. nem?

mit kéne csinálnom?

16/L



2014. nov. 28. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd kibontakozni a dolgot!

Csak ápolgasd a kapcsolatotokat, s győződj meg

mindig a vissza jelzéseiről!

Közben te is jobban megismered, s ki alakul!

2014. nov. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy valamelyik nap nem lenne-e kedve meginni veled valamit. Szerintem ez egyáltalán nem nyomulós, a normális emberek így szokták.
2014. nov. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát nem is tudom.. biztos, én vagyok a konzervatív de a randira hívást meghagyom a fiúknak:D
2014. dec. 4. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!