Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy pasi enyhén ittas...

Ha egy pasi enyhén ittas állapotban végig smárol velem egy bulit, és rám is mászik, akkor tetszem neki?

Figyelt kérdés
Nagyon önbizalom hiányos vagyok. Régebben nyugtatókon éltem e-miatt. De az utóbbi időkben felkeltem a padlóról, kicsit kirittyentettem magam, és elmentem bulizni. És ott csókolóztam a fiúval. Vannak közös barátaink, tudom, hogy ő is olyan önbizalomhiányos mint én. Nem is az érdekel akar-e kapcsolatot, vagy sem. Még nem ismerjük egymást annyira) Hanem, hogy érez-e fizikai vonzalmat. Pasik! Ha nektek nem tetszik egy nő akkor is képesek vagytok vele órákat smárolni?
2014. nov. 29. 21:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. nov. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha nagyon részeg volt, nem biztos. Ha tényleg enyhén ittas, akkor igen.
2014. nov. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Csak "dugni" akart.
2014. nov. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. nov. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 RRR ***** válasza:

az ösztöne és farka hajtotta

de

ez ne vedd személyed elleni sértésnek

2014. nov. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem volt részeg, szinte józan volt.
2014. nov. 29. 21:40
 7/18 anonim válasza:
100%
Ha bizonyos fokú lakol mennyiség után, kb bármely dekoratív hölggyel smárolnék órákig, csak hogy az ágyba vigyem stb.. de ez nem jelenti azt, hogy vele akarom leélni az életem, de a fizikai vonzalom az biztos meglesz. Így biztos, hogy a vonzódása a srácnak irányodban megvolt, de majdnem biztos, hogy csak szexuális, nem érzelmi.
2014. nov. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel ez a pasi. Nem akarok semmit tőle. Csak az érdekel, hogy vajon vonzódott-e hozzám, vagy sem.
2014. nov. 29. 21:42
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. nov. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
De ha a szexuális vonzalom megvan, az már alakulhat tovább nem? Naná, hogy nem érzelmileg vonzódott hozzám, hiszen nem is ismer jóformán.
2014. nov. 29. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!