Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy pasi enyhén ittas...

Ha egy pasi enyhén ittas állapotban végig smárol velem egy bulit, és rám is mászik, akkor tetszem neki?

Figyelt kérdés
Nagyon önbizalom hiányos vagyok. Régebben nyugtatókon éltem e-miatt. De az utóbbi időkben felkeltem a padlóról, kicsit kirittyentettem magam, és elmentem bulizni. És ott csókolóztam a fiúval. Vannak közös barátaink, tudom, hogy ő is olyan önbizalomhiányos mint én. Nem is az érdekel akar-e kapcsolatot, vagy sem. Még nem ismerjük egymást annyira) Hanem, hogy érez-e fizikai vonzalmat. Pasik! Ha nektek nem tetszik egy nő akkor is képesek vagytok vele órákat smárolni?
2014. nov. 29. 21:34
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ám ment nektek a zöld kéz :)
2014. nov. 29. 21:45
 12/18 anonim ***** válasza:
61%
Nem
2014. nov. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Amúgy is tetszhettél neki ott, de a pia bátorságot adott neki. Szerintem. Ki tudja...csak ő, hogy komolyat akar-e. Mi nem tudjuk.
2014. nov. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Természetesen alakulhat, ha mindketten megakarjátok ismerni a másikat jobban, de ha a srácnak csak a sex kell akkor nem fog összejönni, azért erre készülj fel lelkileg. De azt ne felejtsd, hogy minden kapcsolatnak a jó sex az alapja, ha ez nincs meg.. akkor nem lesz hosszú életű.
2014. nov. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell kapcsolat jelenleg. Csak jó érzés, h valaki kíván engem.
2014. nov. 29. 21:50
 16/18 anonim ***** válasza:
Holnapra nem fog rá emlékezni. csak halványan..
2014. nov. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
egy pasi részeges szexelni is képes órákig.. :/
2014. nov. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem volt részeg :)
2014. nov. 30. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!