Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit kéne tennem? Tegyem meg...

Adelll kérdése:

Mit kéne tennem? Tegyem meg az első lépést vagy úgy is visszautasítás lesz a vége?

Figyelt kérdés
8.os lány vagyok. Nagyon tetszik egy fiu az osztályból. Úgy erzem tényleg szeretem őt és szívesen járnek vele. Nagyon jo barátok vagyunk. Sokat viccelődünk és minden nap szivatjuk egymást :D A baj csak az hogy neki mar regebb ota tetszik az egyik évfolyamtársunk. Ennek a lánynak viszont már régóta van barátja.Mit tegyek? Nagyon tetszik a srác. El szeretném mondani neki de nem akarom hogy a visszautasítás miatt rosszul teljen az utolsó évünk. (es egy gimibe is szeretnenk venni de nem egymás miadt :D)

2014. nov. 29. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok fiú fog jönni-menni az életedben, úgyhogy ebben nem fogsz hiányt szenvedni. Szerintem sokkal fontosabb egy jó társaság, ráadásul az utolsó évben, mint egy esetleges kapcsolat.
2014. nov. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt gondold át, hogy kockára tennéd-e a jó viszonyotokat, barátságotokat ezért? Amúgy lehet, hogy később kialakul valami, ha a srác már nincs oda azért a másik lányért.
2014. nov. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van.Csak olyan jó lenne!De hátha a gimibe kialakul valami. Vagy megtetszik nekem valaki más. Amúgy köszi az eddigi válaszokat!
2014. nov. 30. 08:50
 4/5 A kérdező kommentje:
Új fejlemények vannak!A srác bevallotta a lánynak hogy szereri de visszautasitotta. :(Viszont igy már nekem is lehet esélyem. Szerintetek?
2014. dec. 11. 07:21
 5/5 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Szerintem próbáld meg nem veszíthetsz semmit . Ha mondjuk visszautasítás lenne a vége akkor is ha jó barátok vagytok ki foglya bírni a barátságotok

2016. dec. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!