Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért mindig az alacsonyabb...

Miért mindig az alacsonyabb lányok kapják a figyelmet?

Figyelt kérdés
171 centi vagyok, szerintem ez teljesen átlagos bár igaz hogy legtöbbször magassarkúban vagyok, sokkal csinosabbnak és magabiztosabbnak érzem magam tőle. Az egyik barátnőm kb 157 centi és akárhányszor bulizni megyünk a magasabb pasik csak őt találják meg én meg mintha láthatatlan lennék a magas srácok számára :D Fiúk: van valami ami vonz az alacsony lányokban titeket, vagy csak én fogom ki az alacsonyabbakat?

2014. nov. 30. 03:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mert nagyobb az onbizalmuk.
2014. nov. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én amúgy is törpe vagyok, szóval hozzám nem illene magas lány.
2014. nov. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én 175 cm körül mozgok és 14 éves vagyok és igazából az én osztálytársaim (fiúk) például nem nagyon szeretik ha olyan kicsi egy lány....pl: 156 cm (mert ilyen is van).És ha van egy fiú akinek tetszel az valószínűleg nem azért van mert vagy alacsony vagy, vagy magas ;)
2014. dec. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!