Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok miért nem merik...

A lányok miért nem merik elhívni a fiúkat? Vagy miért várnak a fiúra hogy tegye az első lépést, sok esetben a fiúnak nem esik le hogy mi van.

Figyelt kérdés
Végül is, a 21. században élünk nem? Már úgy is annyi mindent kiharcoltatok magatoknak, De még mindig ragaszkodtok dolgokhoz. Most jön az hogy "De ezt a férfinak kell.. blablabla"
2014. nov. 30. 23:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Én meg szoktam várni hogy a férfi kezdeményezzen. Bár ha úgy vesszük általában a nők kezdeményeznek. Lehet hogy nem a nő fogja elhívni valahová a férfit de az szerintem látszik egy nő tekintetén és viselkedésén ha nem közömbös számára a férfi. Ha igazán érdeklem és küldöm neki a jeleket akkor odajön. Ha pedig nem, akkor nem érdeklem eléggé.
2014. dec. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
21: persze, ez így leírva nagyon egyszerűen hangzik, csak rengeteg lánnyal beszéltem erről, és az a helyzet, hogy sokszor ránézni sem mernek az illetőre. Volt olyan is, aki azt jelnek szánta, hogy rápillantott a srácra. És akkor még nem is beszéltünk olyan esetekről, mikor a lány mosolyog, csak nem azért, mert bejön neki az illető, hanem - ahogy ők mondják - csak úgy. :D
2014. dec. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Valami férfias azért maradt a mai átlag hímben, vagy már az anyukája is legyen a nő egy személyben?
2014. dec. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!