Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok miért nem merik...

A lányok miért nem merik elhívni a fiúkat? Vagy miért várnak a fiúra hogy tegye az első lépést, sok esetben a fiúnak nem esik le hogy mi van.

Figyelt kérdés
Végül is, a 21. században élünk nem? Már úgy is annyi mindent kiharcoltatok magatoknak, De még mindig ragaszkodtok dolgokhoz. Most jön az hogy "De ezt a férfinak kell.. blablabla"
2014. nov. 30. 23:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Akkor azt szeretnéd hallani, hogy mekkora király ötlet, hogy a nők jöjjenek oda hozzád?
2014. nov. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
26%
Mert a nők gyáva szarok akiknek csak akkor nyílik ki a csipájuk ha van mellettük egy vagy több férfi.
2014. nov. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
"sok esetben a fiúnak nem esik le hogy mi van" Ez alatt azt is értem, hogy sok esetben a lányoknak tetszik az adott pali, és olyankor azt várják hogy majd a pasi kezdeményez, mikor SEMMIT nem tesznek azért hogy a kiszemelt egyed érdeklődését esetleg felkeltsék.
2014. nov. 30. 23:50
 14/23 anonim ***** válasza:

Én legutóbb kezdeményeztem. Elegem volt abból, hogy nem tudtam hányadán állunk, és rákérdeztem, hogy szeretne-e találkozni. :) Na bumm.


20L

2014. dec. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Wow, és belehaltál? :D Lett maradandó károsodás? :D Érdekelne hogy ezt hogy élted meg, mesélj még kérlek!
2014. dec. 1. 00:13
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normálisan válaszoltam. :) Nem nem haltam bele, de gyanítom, hogy ha olyan bunkó lenne mint te nem kérdeztem volna rá nála. :)
2014. dec. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

En elhivtam magamhoz. 2 eve vagyunk egyutt.


Amugy jobban esik az ember egojanak, ha a pasi szolitja le, de nekem az lett volna az utolso eselyem, hogy lecsapjak ra. Kulfoldi nyaralason voltunk. Ok, a neve megvolt, de utolag rakeresni a neten es felhivni :/ szoval ott a nyaralason leszolitottam, marmint beszelgettunk elotte is, meg volt egy pont ahol biztos lettem benne, hogy tetszem neki. :) De megis en hivtam at, hat ez van. De legalabb azota is jokat szexelunk. ;)

2014. dec. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de nekem a "megtenni az első lépést" és az "elhívni" kicsit mást jelent. Pl. én szívesen odamegyek valakihez beszélgetni, de a férfi hívjon meg egy italra vagy bármire, és ő kérje el az elérhetőségemet stb. De az is lehet pl. "első lépés", hogy a nő mosolyogva, csábosan nézi a férfit…és ha ebből ő nem szűri le, hogy vonzódik hozzá a nő, akkor az nem férfi, csak egy balf..z. És hát igen egy igazi nő az igazi férfiakhoz vonzódik, azok pedig mernek kezdeményezni, ugyanis többek között pont ettől férfi a férfi.
2014. dec. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
#16 Ne haragudj, nem bunkóságból kérdeztem így vissza. Bocsánat (:
2014. dec. 1. 02:21
 20/23 anonim ***** válasza:

"én szívesen odamegyek valakihez beszélgetni, de a férfi hívjon meg egy italra vagy bármire, és ő kérje el az elérhetőségemet stb. De az is lehet pl. "első lépés", hogy a nő mosolyogva, csábosan nézi a férfit"


Szerintem ez így korrekt, ha mindenki így gondolkodna, ez a kérdés sem merült volna fel.

2014. dec. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!