Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a tapasztalatotok a pua...

Mi a tapasztalatotok a pua egyetemmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ez egy új mex deluxe féle tanfolyam.

Csak olyanok írjanak akik kipróbálták.

A csajozási életemmel nincsenek nagy gondok, sokak szerint az átlagnál jobb adottságokkal is rendelkezem, de fejleszteni szeretném magamat ilyen téren is. Olyan vélemények nem érdekelnek amelyek nem építő jellegűek, nekem is megvan a véleményem az egész pua-ról és a helyén tudom kezelni


2014. dec. 3. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Mex Deluxe. Annyira kicsit még ebben a témában.

David DeAngelo-t olvass, ha értelmes tanácsokat akarsz. Vagy Hirsch Attilát. De eleve hülyeség ez a PUA. Én is csak azért olvastam bele, hogy röhögjek jókat. :-D

2014. dec. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod

Várom a további megjegyzéseket

2014. dec. 3. 18:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Bőven elég ha megnézel videókat online, ha érdekel, vagy vannak forumok ahol irkálják amit ő is ír. Tessék bőven elég, bár akit az első említett valószínűleg sokkal jobb alternatíva. De lényegében úgyis tudjuk, hogy itt csak tapasztalattal lehet fejlődni, ez pont nem az amit könyvből fogsz megtanulni.



Hát igen, ez a pua kb valahogy úgy néz ki, hogy mr.okos gyerek egy szép napon gondolt egyet és kitalálta


"Hééé várjál már, mi van haaa.. ha, videót csinálok arról ahogy valami tök random szöveggel oda megyek lányokhoz akik rajtam kívül kb bárkinek megállnának ha leszólítaná őket, ha többre nem is legalább arra mit akar mondani, és azt mondom rá hogy ez professzionális csajozási technika...


...kitalálok mellé valami misztikumot, hablablabla háttér sztori, a random szövegeim mögé, és hátha lesz elég hülye hogy pénzt csináljak abból, amit amúgy full a videóm nélkül is megtudna csinálni ha csak egyáltalán oda menne lányokhoz. Mert ha az én szövegeimet betanulva megy oda mintha valami könyvet olvasna biztos kiröhögik. És akkor gyakorlatilag ha mázlim van pénzt csinálok józan paraszti észből,, juhuu"


"IGEN!! mennyi hülye! így komolyan gazdag leszek,ezek tényleg azt hiszik ha fizetnek nekem jobbak lesznek a csajozásban... bahawhawhawhaha"

2014. dec. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!