Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok miért hajtják el a...

A lányok miért hajtják el a srácokat az utcán, ha elvileg szeretik a leszólítást?

Figyelt kérdés

2014. dec. 3. 19:13
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
54%
Hát mert szeretnek kürtőskalácsot húzogatni a lovak faszára.
2014. dec. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Csak a szépeknek engedik ezt meg
2014. dec. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:

Hát, ha 1 pasit mindig elhajtanak annak oka van.

Általánosítani pedig nem lehet, mert ha normálisan kulturáltan nem nyomulva ismerkedik, akkor nem hajtják el.

2014. dec. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 J0keer ***** válasza:
mert némelyik egoista
2014. dec. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
Gondolom aki nem jön be nekik, azt elhajtják, függetlenül attól, hogy amúgy nincs ellenükre az utcai leszólítás. Na meg nem is mindenki szereti, honnan tudod, hogy aki elhajt, az szívesen ismerkedik az utcán máskor?
2014. dec. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
78%

Mert némelyik bunkón fütyül.


Én már több lány ismerősömnek mondtam, hogy ilyenkor mit szóljanak vissza: "Mi van, rigó b.$zta anyádat?" :'D

2014. dec. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
Mert nem akarunk könnyűvérűnek tűnni :-)
2014. dec. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim válasza:
Hát..azért leszólítás és leszólítás között is van különbség..ha valaki háromszor lefütyül..és valami..fogyatékos szöveggel odajön..ami...tipikus...na én most csajozok szöveg. Azt szerintem minden épeszű csaj elhajtja.. :D De..ha normálisan odasétál hozzád..és ismerkedni akar.. vagy ilyesmi..azzal szerintem nincs baj.. :)
2014. dec. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
90%
Mert csak jóképű és magas srácoktól szeretik.
2014. dec. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Annyira nem szeretnek a nők uutcán ismerkedni, hogy nyilván George Clooney-t is elhajtanák... :)))
2014. dec. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!