Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok miért hajtják el a...

A lányok miért hajtják el a srácokat az utcán, ha elvileg szeretik a leszólítást?

Figyelt kérdés

2014. dec. 3. 19:13
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:

én személy szerint nem szeretnék utcán ismerkedni, bár azt jó néven veszem, ha néma pillantásokkal elismerik a testi adottságaimat. de ismerkedni, utcán... nagyon rizikós. kb semmit sem tudsz a lányról. lehet, hogy a saját neméhez vonzódik, van barátja, pont most szakított, fülig szerelmes másba, rossz napja van, összeveszett anyukájával, nem tetszik neki, hogy esik az eső vagy köd van, bármi lehet. ezért nem szabad (szerintem) így általánosítani.


ha viszont tényleg mindig, akármilyen idő van, messziről látszik, hogy különben jókedvű, stb, akárhány lányt leszólítasz, és mindig negatív a visszajelzés, ott veled lesz a gond. nekem is a minap két pasas (megjegyzem, elég undorítóak voltak, nem tartom magam rasszistának, de ők a tipikus kisebbségi vonulatot hozták) odavágta nekem, hogy "szia, hogy vagy, leszophatnád a tökömet". ha nem is pont ugyanígy, de hasonló stílusban próbálkozol a lányoknál, vagy messziről süt rólad a bizonytalanság (pár hónapja a metrómegállóban próbálkozott egy srác, alapjáraton aranyos volt, de kb két perc után ráuntam. legalább 5 méterre állt tőlem, egy lépést tett felém, amikor megszólalt, de utána azonnal vissza is ugrott, sapkája/kalapja volt, már nem emlékszem, gyűrögette egész idő alatt, ha közelebb van, fogadjunk remegni is láttam volna), vagy netalán a dumád elég béna (az előbb említett srác szegénykém csak a jelzőket sorolgatta: "te nagyon csinos vagy... mondhatni különleges... egyedülálló... kivételes szépség..."), mindezek lehetnek okai a sikertelenségednek.

2014. dec. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:

Sosem szerettem utcán ismerkedni, és még barátom is van. Mindenkinek a saját, egyéni dolga, hogy hogyan szeret ismerkedni. Csak ostobák jönnek azzal, hogy a nők ezt meg azt szeretik/nem szeretik.

George Cloony-t pedig lazán elhajtanám. :P

2014. dec. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
#12: Ha egyedülálló lennél, nem hajtanád el. :)
2014. dec. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
De igen, mert egy kicsit sem tetszik.
2014. dec. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
#14: Akkor képzeld a helyébe a kedvenc sportolód/színészed/zenészed/etc.
2014. dec. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
Azok meg pont azért nem kellenének a való életben, mert híresek...
2014. dec. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:

Akkor vagyok az utcán, ha megyek valahova, ergo nem érek rá dumálgatni :D bárkit elhajtanék :D

Meg pesten annyi az őrült/csöves/jehovatanúja, hogy már kb észre se veszem ha szólnak hozzám, immunis lettem rá :D

20/L

2014. dec. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:

Nálam a leszólítás mindig vmi alpári stílusban történt erre kb nem figyelek.

Egy srác pl azt mondta,hogy ad 10 ezret ha benne vagyok mindenbe,mondom nem,akkor 20-at,mondom hagyjál..akkor 30 ezret 15 percért :D Mondom a piacra menjél alkudozni :D Igazából feldobta a napomat,de tök szánalmas is egyben.


Fütyörészésre abszolút nem figyelek.

Egyszer egy fekete Mustangból nézett a pasi,jól nézett ki meg minden,de elrontotta,hogy fütyörészett utánam,meg benyögte,hogy meghúználak a kocsi hátsó ülésén -.-

2014. dec. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
#16: Hablaty.
2014. dec. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
Nem hablaty attól, hogy nem fér bele a kis világképedbe. De hidd annak, ha te attól jobban érzed magad...
2014. dec. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!