Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok miért hajtják el a...

A lányok miért hajtják el a srácokat az utcán, ha elvileg szeretik a leszólítást?

Figyelt kérdés

2014. dec. 3. 19:13
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

"pedig szerintetek pont mi vagyunk egyformák. "


Megint tanultam valami újat. Nem tudtam, hogy minden férfit egyformának tartok. Köszönöm szépen az információt! :)


Na, innen látszik, hogy mekkora alapja van ennek a sok baromságnak, amit összehordotok.


Az agressziót meg nem színlelem, hanem ténylegesen agresszív ember vagyok. :)

2014. dec. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

ma 14:22

Értettem, de már én érzem magam megbántva, hogy mindig "nemjópasi" := "kocka" :D szálljunk már le a gamerekről, ugyanolyan emberek mint bárki más ^^

2014. dec. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

#21: Én írtam: "pedig SZERINTETEK" vs. te írtad: "Nem tudtam, hogy minden férfit egyformának tartok"


Annyi az alapja, hogy olvasd újra, szívesen! Váljon a párod "egészségére" a te csökönyös agressziód. Hidd csak el, nem irigylem.

2014. dec. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
#31*, na. -.-
2014. dec. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Abban, hogy "szerintetek", én is benne vagyok. :)

Figy, nekem közöm nincsen ahhoz, hogy mit csinál/mit gondol a többi nő. Szerintem igazságtalan ismeretlenül megkérdőjelezni valakit. Annyit tudok, hogy nekem milyen az értékrendem, nekem mik a vágyaim, én hogyan cselekednék bizonyos szituációkban. Lehet, hogy vannak nők, akik hasonlóak, de vannak, akik a szöges ellentéteim. Nem szokásom hazudozni, egy anonim oldalon még értelme sem lenne.

Szerintem nagyon unalmas ez a férfiak vs. nők dolog... Én soha nem mondtam semmi becsmérlő dolgot a komplett férfi nemre, nem gondolok semmi rosszat a férfiakról, nem akarok felsőbbrendű lenni, nem akarok velük pofátlankodni. Max. bizonyos embereket ítélek el, de ez a nemüktől független. Ennyi.


A párommal nem vagyok agresszív. Ő hajlandó volt megismerni, és nem vádolt meg felszínességgel, sekélyességgel és hazugsággal, és megbízik bennem. :) Ezeken kívül sem tesz ellenem semmit, így nem kell előtte megvédeni magam sem normális, sem pedig agresszív módon.

2014. dec. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Arra nem jöttél még rá, hogy itt mind kapcsolatban vagytok, és úgy dumáltok? :D Hello, álljunk csak meg! Nekem még most tisztázódik, hogy folyton azok a nők szállnak szembe velem, akiknek van barátjuk, holott egyáltalán nem is ők a mi célpontjaink, magát a kérdést olvasva sem. Ergo nem értem, hogy miért vitatkozok egy kapcsolatban élő nővel arról, ami őt - azaz téged - nem érinti.


Mellesleg érdekes módon egyetlen egyedülálló nőt sem láttam még nagyon megnyikkanni, amikor hasonló kérdéseket feszegetünk. Aztán jönnek a kapcsolatban álló nők, és elmagyarázzák, hogy az egyedülálló nők egyáltalán nem olyanok, mint amilyennek gondoljuk őket. PEDIG DE! :D Szívesen olvasom a jól betanult cáfolatot, hogy ti is voltatok szinglik és sosem bunkóztatok senkivel, sosem küldtetek el szar napjaitokon egyetlen normális srácot sem stb. Előfordulhat. A nők többsége viszont akkor is olyan, mint amilyennek föntebb vázoltuk. Ezt egy évek óta kapcsolatban álló - talán a szingliséget soha meg nem tapasztaló - nő ne akarja már kimagyarázni.

2014. dec. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Sok éve vagyok az oldalon (egészen pontosan 2008 óta), barátom pedig másfél éve van. Ismerem a szingliséget (a mostani előtt egyetlen igazán hosszú távú kapcsolatom nem volt, és hidd el, legalább annyi hajmeresztő ismerkedős/randis sztorim van férfiakkal, mint nektek a nőkkel kapcsolatban), és elégszer beszívtam az emberi kapcsolatokkal (és nem, nem hibáztatom ezért a férfiakat). Látom, hogy gond van a nők nagy részével is, meg úgy egyáltalán az egész emberiséggel.


Mielőtt lett volna barátom, akkor is válaszoltam a kérdésekre, és vállaltam is, hogy egyedülálló vagyok. Ha válaszoltam egy olyan kérdésre, ami arról szólt, hogy milyen férfira vágyom, akkor jött a hazugozás, kötekedés folyamatosan, számtalan vitát tudnék évekre visszamenőleg mutatni, ahol meg akarták magyarázni, hogy hazudok, és ők jobban tudják, hogy mit akarok.

Amióta van párom, azóta pedig olyan vádaskodásokat kapok, hogy nem olyan, mint amilyennek leírom őt (ha ez a kérdés éppen), vagy ennél a kérdésnél is ott a # 30-as válasz, ami nem mondhatod, hogy nincs burkoltan rám (is) vonatkoztatva.


Szóval a sárdobálás szempontjából lényegtelen, hogy van-e barátom, mert úgyis megkapom a beosztásom.

Nem érdekel, hogy kinek vagyok a "célközönsége", egyszerűen nekem rossz nézni ezt a sok vaktában ítélkezést, és az állandó "nemek harcát". Magatoknak is kárt okoztok ezzel, és annak a kevéske normális nőnek is, aki létezik.

Akármennyire is hihetetlen, sokszor a segítő szándék is vezérel, mert tudom, hogy ha valaki túlságosan belesüpped a sz_ardobálásba, általánosításba, vádaskodásba, akkor kevesebb esélye lesz normális párt találni, hiszen sok ilyen hozzáállású ember zsigerből képes elítélni egy ellenkező nemű élőlényt anélkül, hogy megismerné. És igen, ugyanez vonatkozik a turbó férfigyűlölő, frusztrált feminista libákra is. Ők sem fognak normális férfit találni.

2014. dec. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
#37: Korrekt válasz. Nem hinném, hogy ki kéne egészíteni bármivel is. Köszönöm!
2014. dec. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Örömmel veszem, hogy végül sikerült szót érteni veled. :)
2014. dec. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!