Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ilyen esetben mit csináljak?

Ilyen esetben mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pár hete vásároltam valamit. Egy kedves lány volt az eladó, aki bejött nekem. A neve ki volt írva egy kis névtáblára, így megtaláltam facebookon. Nem ismerjük egymást. Mit írjak neki? Csak egyszerűen annyit, hogy bejön és nem volna-e kedve randizni velem? Vagy valami mással próbálkozzak?

2014. dec. 4. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyél őszinte akkor kiderül már minden az elején és levan a stressz meg a kétely
2014. dec. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ami elsőre jön, őszintén.
2014. dec. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 To7ka ***** válasza:
100%
Szerintem határozottan ne FB-n írj. Bármelyik másik pasi ezt tenné, egy kicsit(?) béna is. És zaklatóként kezded.. Egy kötelező névtáblája alapján lenyomozod facebookon majd ráírsz?? Ouch.. Menj vissza a boltba. Legyél vele kedves, jegyezd meg, hogy Ő a legcsinosabb eladó a környéken, és ez a kedvenc boltod!:D Látszani fog az arcán, ha van egy kis szimpátia. Utána jegyezd meg a következő vásárlásodnál, hogy milyen szép ez a nap, majd hogy elhívhatod-e kávézni. Minél több időt töltesz kedves nem tolakodó udvarlással, annál valószínűbb hogy szimpatikus lesz számára. És egyedi! A facebookon lenyomozom szerintem szörnyű ötlet...
2014. dec. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, csak az a baj, hogy nem abc eladó a csaj, hanem egy olyan üzletben dolgozik ahová elég ritkán járok. Annyi pénzem nincs, hogy minden héten vegyek nála valamit...
2014. dec. 4. 11:45
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Szépen menj be az üzletbe, mutatkozz be, és mond meg neki, hogy szeretnéd megismerni, és szeretnéd elhívni egy kötetlen beszélgetéssel egybekötött vacsorára/ebédre.
2014. dec. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 To7ka ***** válasza:
100%
Oh, úgy valóban nehezebb. De akkor esetleg lehet problémád a drága termékkel amit egyszer ott vettél, vagy kiegészítőket kereshetsz hozzá, vagy érdeklődsz, ha most egy olyat vettél, van-e belőle jobb a későbbiekre (lehet nagyon szórakoztató tippek lesznek így, hogy nem tudom miről van szó:D). Szerintem még mindig egy személyes mosoly teszi egyszerűbbé, mint bármilyen lerohanás. De "otthagyhattad" múltkor a (tárcád,képet egy fiatal rokonodról aki aranyos, képet egy kisállatról aki aranyos, kocsikulcsod,stb), és felírod neki a számát ha véletlen mégis meglesz, mert az volt a kedvenc kis apróságod, majd megemlíted, hogy de amilyen szép volt a mosolya a múltkori vásárlásodnál, egy kávéra is szívesen elhívod, ha elkérheted a számát. Persze ezt még fel kell javítani, de alapötletnek egész tűrhető!:)
2014. dec. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A helyzet még ennél is egy csöppet bonyolultabb. Egy Vision expressben dolgozik, ráadásul nem is egyedül. (vannak legalább 5-en)Szóval ha szét is törném a szemüvegem minden héten, akkor se biztos hogy akár csak egyszer is ő szolgálna ki újra. Szóval ezért gondoltam a facebookra, ami szerintem se a legjobb ötlet, de itt kb a közül választhatok hogy tuti nem látom többet vagy ott írok neki és hátha
2014. dec. 4. 13:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Talán a facebookos megkeresés kissé személytelen,és nem túl romantikus ötlet,de ez esetben szerintem járható út.Vesztenivalód nincs,bejelölöd,és írsz neki valami nem túl tolakodót.Nekem így kezdődött egy románcom.
2014. dec. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!