Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit akar tőlem? Egyáltalán...

Mit akar tőlem? Egyáltalán beszéljek vele? Vagy megint az öngyilkosság lenne a legjobb módszer?

Figyelt kérdés
Úgy szeptemberben kezdődött minden..volt két fiú +és a legjobb fiú barátom elkezdtek piszkálni és fogalmam sincs miért..bár a két fiú mindig olyan hogy egyszer jófej ezzel egyszer nem..de a legjobb barátom viselkedését nem értettem.nem a piszkálódás fájt mert azt elviselem, hanem az hogy a legjobb fiú barátom így viselkedett velem pedig tökéletesen megvoltunk egymással..ez a piszkálódás azóta folytatódik és így elvesztettem a legjobb barátom..nem tudtam hogy ennyi ideig folyamatosan kritizálnak majd és vagy úgy 4 hét múlva amikor tiszta depressziós lettem mert már nem bírtam tovább hogy a legjobb barátnőmön mindenki röhög rajtam így elkezdtem vágdosni az ereimet.a szüleimnek erről az egészről nem szóltam mert annyira nem jó a viszonyunk..majd később megpróbálkoztam az öngyilkossággal de a legjobb barátnőm mentett meg mivel felakartam akasztani magam de mivel egy búcsúzós szöveget írtam neki ő így megillyedt és eljött hozzánk hogy megállítson..sikerült is neki..ezután újra próbáltam normálisan viselkedni és nem foglalkozni a többiekkel de akkor is anorexiás lettem..ezt a szüleim is észrevették ezért elvittek az pszihologushoz aki azt mondta hogy minél többet legyek a szüleimmel a legjobb barátnőmmel és egyek rendszeresen..kicsit később amikor már elkezdtek csillapodni a dolgok akkor történt a legrosszabb: elvesztettem a legjobb barátnőm..a barátnőm már rég szerelmes volt egy fiúba akivel végre sikerült is összejönnie .a baj csak az volt hogy ez a fiú volt az egyik kötekedőm..és hát a barátnőm annyira annyira szerelmes lett hogy engem el is felejtett..egyszer amikor beszéltem vele azt mondta hogy elege van a sok hisztimből és ő nem valami őrangyal hogy vigyázzon rám..ez volt az indoka de szerintem még az is hogy akivel összejött fiú az nem nagyon kedvel engem..most hogy már nincs senkim újra elkezdtem vágdosni magam és depressziós lettem..de most pénteken a volt legjobb barátom rám írt és azt mondta hogy találkozni akar velem suli után..fogalmam sincs hogy elmenjek..egyáltalán mit akar?..most már nem tudom mi értelme az életemnek hogy nincs senkim talán megint az öngyilkosság lenne a legjobb mód?
2014. nov. 30. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Te vagy Jézus, hogy visszatértél a halálból?
2014. nov. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 RRR ***** válasza:

nem

szélesítened kellene a látókörödet,az őseid biztos nem ilyenre akartak nevelni

2014. nov. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy? Hát találkozz vele.

Nekem sincsenek barátaim, szinte senki, évek óta. Elég rossz, valahogy mégis kibírom, ne add fel!

2014. nov. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az öngyilkosság soha nem megoldás. Ez a vagdosás meg milyen hülye divat a mai tiniknél? Mire jó?

Sejtésem szerint még tini vagy. Ilyen korban még sok fiatal meggondolatlan, meg sem fordul a fejében, hogy mennyire megbánt. Tojd le őket, keress más barátokat. Mennyire lehetett őszinte barát az, aki egyik napról a másikra ellened fordul? Annyit is ért. Ismerkedj meg más emberekkel, akikben jobban bízhatsz. Sok a szemét ember, sajnos ilyen világot élünk, de a menekülés nem megoldás. Vannak azért sokan rendesek is, próbálj meg velük ismerkedni.

Az öngyilkosságot meg a vagdosást meg felejtsd el. Legrosszabb esetben most lesz egy szar időszakod, aztán elmész másik iskolába, dolgozni, teljesen új emberek közé kerülsz, és el is felejted ezt a társaságot.

2014. nov. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy találkozz vele azt nem tudom, de egy valamiben biztos lehetsz, attól hogy nincs senkid nem kellene öngyilkossági kísérleteteket elkövetned. Midig lesz jobb. Ha van kedved beszélgetni, vagy csak valaki aki meghallgat, írj üzenetet :)
2014. nov. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#1: Hát én most ezen kisokkoltam, így estére jó volt, kösz xD
2014. nov. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!