Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nőknél mekkora előny az...

A nőknél mekkora előny az hogy ismerkedésnél nem kell kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Sok merész férfi van (még) aki próbálkozik, szóval szerintem hatalmas, és ráfogják hogy ez a természet rendje pedig csak pusztán így kényelmesebb nekik...

2014. dec. 10. 21:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Én utálom. Egy tök átlagos "szürke egér" vagyok, unalmasan öltözök. Nekem így kényelmes, nem fogom megjátszani magam, de így sose vesznek észre a pasik. Ha barátnőimmel elmegyünk valahova, hozzájuk mennek oda. Én ezt megértem, hiszen persze hogy ha van "választék" akkor nem az unalmasat fogják keresni.. De azért valahol mindig is rossz volt. A fentiek miatt pedig nincs elég önbizalmam, hogy én kezdeményezzek, főleg lányként, az azért szerintem fura. (Bár azokat se értem, akik jégkirálynőt játszanak. Ha már a pasi az első lépést megteszi, igazán közeledhetne a csaj is onnantól.)

Inkább lennék pasi :)

20/L

2014. dec. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Hehe, ezzel az "inkább lennék pasi" szöveggel vigyázz mit kívánsz. Nagyon nagyon sokaknak csak a megaláztatás jut.
2014. dec. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmas előny sajnos... :/

Ti komolyan az állatvilágot meg a régen hogyan volt dolgokat hozzátok fel?Ne már.Az állatok ösztönből cselekednek,és nem tudnak gondolkozni.Az ember elvileg ezzel szemben tud,és kéne is. ;)

Régen bizony másképpen voltak a dolgok,de akkoriban más volt a férfi-nő viszony és megítélés is,illetve akkor valóban udvaroltak is a nőknek a valódi férfiak...


Azonban manapság azt nem nevezném "udvarlásnak" amit a mai "férfiak" többsége csinál,inkább csak valami kezdeményezés szerű dolognak.

Akik valóban tudják férfiak közül mi a valódi udvarlás,azok kb. a férfiak 1%-a,de lehet ezzel is sokat mondtam.És miért?

Mert a nők elküldik őket a búsba,mert nem kell nekik az udvarlás,és mivel nincs rá igény,így aztán persze hogy feleslegesnek érzi az ember.

Én tudom milyen az a valódi udvarlás,de nincs akinek ezt tehetném,csak a felszíneskedés megy a mai világban...

23/F

2014. dec. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
71%
Teljesen igazat írtál! Ezeknek nem kell, nem lehet és nem is érdemes udvarolni.
2014. dec. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
63%
Talán (mondom, talán) van igazság abban, amit mondasz #13-as. De ha így van, és ezt te átlátod, miért nem változtatsz a stratégián? A világ ellen nem harcolhatsz, mert tuti, hogy vesztesen kerülsz ki, így neked kell alkalmazkodni. Az evolúció itt is kiszűri az alkalmatlanokat, csak a jók jutnak nőhöz, és ezek MINDIG adott környezeti körülményekhez a legjobban alkalmazkodni tudó egyedek lesznek.
2014. dec. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Ennek elég egyszerű magyarázata van. Vannak emberek, akik nem tudnak parasztok lenni, akik képtelenek bántani másokat, stb, stb. A pech az, hogy aki jószívű, azt a világ eltapossa.
2014. dec. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

#14, te sem úgy nézel ki, mintha különb lennél. A #13-as azt írta, van még a férfiaknak 1%-a, akik tudnak udvarolni. Az ellenkező oldalon pedig van 1%-nyi nő is. Ők az "unalmas" régi vágású nők, akiket a férfinem semmibe vesz. Általában azzal bélyegzik meg őket, hogy jégszívűek, holott valójában arról van szó, hogy a férfinak fogalma sincs az udvarlásról... Igaz, őket nehéz megkülönböztetni a "valódi" jégszívűektől.


Egyébként az, hogy a nőnek nem kell kezdeményezni, előny és hátrány is, ugyanígy a férfi oldalról is.

- A nőnek nem kell meggebednie az idegességtől, amikor épp kezdeményezni akar, viszont mivel nem kezdeményez, rengeteg lehetőséget szalaszt el.

- A férfit porig alázhatják, viszont ha elég kitartó, megkapja azt, akit akar.


Most persze az átlagról beszélek, de ott vannak még az ingázók illetve a cserkésző nők és a lapuló férfiak.


17/L

2014. dec. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
14%

Egyetlen egy választ se olvastam el, bocsánat!

Véleményem szerint nálunk, nőknél hatalmas előny ha a férfi kezdeményez. Legyen az egy aprócska dolog akár. Például rámosolyog aranyosan vagy elkezd vele udvariasan férfiasan csevegni.

A merész férfiak számomra akkor bejövősek ha nem a mai dumákkal viselkedéssel meg öltözködéssel lépnek elém, mert az inkább mérhetetlenül szánalmas mint megnyerő.

Nekünk, nőknek boldogságot okoz ha egy férfi tetszését elnyerjük aki számunkra ideális. Mindezt külsőleg értem. Nő ezáltal az önbizalmunk.

Szerintem így természetes. A férfi kezdeményez. Milyen lenne már ha a nő menne oda a férfihez. Még belegondolva is szánalmas és borzalmas.

R*bancos jobban mondva.

2014. dec. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

A nőnek nem kell meggebednie az idegességtől,

a férfit porig alázhatják


A 14-es vagyok. Köszönjük szépen, hogy megajándékoztok minket eme kegyekkel, pusztán mert azzal a nyamvadt húsdarabbal a lábunk között születtünk! :(((

2014. dec. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
22%

Beszélj csak a saját nevedben, utolsó. Én nem nevezném húsdarabnak azt, ami annyi szépséget és boldogságot hozott már az életembe. (Nyamvadtnak meg végképp nem mondanám.)

Ami pedig a porig alázást illeti, nem annak kell felfogni. Ha elmész állásinterjúra, vagy beadod az önéletrajzodat, és elutasító választ kapsz, azzal porig aláztak? Lófszt. Annyit mondtak, hogy nem te kellesz nekik. Az udvarlásnál ugyanez a helyzet. Ha kosarat kapsz, nem nyivákolni kell, hanem megvizsgálni, mi volt az oka, és hogyan tudnál jobban teljesíteni. Ne feledd, ez egy harc. Csak akkor győzhetsz, ha erős vagy.

2014. dec. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!