Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Járnál olyan pasival, aki...

Járnál olyan pasival, aki ilyeneken szokott gondolkodni?

Figyelt kérdés

Hogy miért van az ember, mi lehet a halál után, hogy lehet hogy a természet a legszebb dolog mégis figyelmen kívül hagyja majdnem mindenki(gondolok itt a virágoktól egész a csillagokig mindenre), miért olyan egy ember amilyen stb.

Közben persze nem csak ilyesmin, humor herold is közben.


2014. dec. 12. 22:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele sokat, derüljön ki a többi gondolata is. Gondolkodó ember, ez már pozitívum. Humora is van, ez újabb plusz pont. 2 ponttal indul, mi kell még?
2014. dec. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Manapság ezekre mondják - sajnos - a fiatalok körében, hogy bu*i... De ez egyszerűen csak egy kis filozófikusságra és magasabb intelligenciára utal... Szerintem ez a véglet sokkal vonzóbb, mint a "minden második mondatba belerakom, hogy b+ és akkor ku*** menő vagyok" ember


Egyébként én is ilyen vagyok, mint a leírtak, még hozzátettem volna, hogy emellett én még humoroskodni is szoktam, de azt is elolvastam a végén, szóval teljesen magamra ismertem :) És szerintem ezzel egyááltalán nincsen baj! ^^

2014. dec. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Azt majdnem ki felejtette, hogy a filmekből és rajzfilmekből is azt szereti , aminek értelme van és nem a szép nő/ostoba srác a főszereplő, akinek semmi más funkciója, mint a szép teste.

Szóval ha vígjáték, akkor inkább Bunyó karácsonyig, min Másnaposok. Ha szerelmes film, akkor baj van, mert kompetens női szereplővel kevés a film...Talán ami sorozatban volt a Szívek szállodája.

2014. dec. 12. 22:57
 14/18 anonim ***** válasza:
Persze, én magam is sokat gondolkozom hasonló témákon. Jó, ha valakivel lehet ilyesmiről beszélni :)
2014. dec. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Téged zavar, hogy ilyen? Úgy értem, idegesít téged ez a dolog?

Attól is függ mennyire filozofikus amúgy, és ez most egy töprengés, vagy folyamatos lelkizés. Csak mert van aki nyitott ilyen témákra, és van olyan kritikus, okoskodó ember, aki mindig puffog, hogy ez nem jó, az nem jó...

2014. dec. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nagyon sokat tudsz az illetőről így hirtelen, így nekem az az érzésem, hogy magadat írod le :D

Ettől eltekintve nálam ez alap dolog, hogy valakit érdekeljenek az ilyen témák, és mindenről tudjak vele beszélgetni. Szóval ez mindenképp nyerő "tulajdonság". :) 21/L

2014. dec. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

15. Az a módszer, hogy mivel tudják róla sokan hogy jártas ezekben a témákban, eleve kérdezik is tőle.

Pl. hogy "Szerinted hogy kéne interneten csajt keresnem?"

Vagy beszélgetések folyamán h azt, akivel beszél a téma érdekli, akkor mondja mint vélemény és érdekesség ilyen-olyan témában.

16. Azt hiszem az lényegtelen hogy rólam vagy másról van szó.

Így azt szeretném megtudni, hogy a saját környezeten kívüli, kicsit vagy nagyon kevésbé vidéki emberek is úgy vélekednek , ahogy emberünk környezete.

Ahol az átlag érdeklődés ki merül a szex és az alkohol termelés és fogyasztás és a hétköznapok megélésével.

No meg nagy kérdés, hogy aki olyat tud amit a többség nem vagy a többséget nem érdekli az okos vagy okoskodik?

2014. dec. 12. 23:14
 18/18 anonim ***** válasza:

Na most én ilyen vagyok akit érdekel a valóság olvassan Jane Robertstől a Seth könyveket.


Az a TAPASZTALATOM hogy a csajok kerülik az ilyeneket. 25f

2014. dec. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!