Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy szerezzem meg? Így túl...

Hogy szerezzem meg? Így túl nehéz lesz, vagy van rá esély?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy lány, aki alapsulin osztálytársam volt. Akkor nem érdekelt. Most 16 vagyok, ő 15. Csakhogy: ő gimibe jár én meg autószerelő leszek. És ott akadtam el, hogy ha van a gimiben valami olyan srác, akinek bejön, akkor én ezt bebuktam. Mert nyilván nemfog egy autószerelővel együtt lenni, inkább együtt lesz valami stréberrel...


Az lenne a kérdésem, hogy a feltételezésemnek van e alapja. Vagy tévedek, és van arra esély, hogy együtt legyünk? Sokat beszélünk FB-n, Skypeon, meg találkozunk is haveri körbe,3-an 4-en, mikor hogy.


Egyébként egy faluban lakunk, kb 1 km-re egymástól, ő egy másik városba jár gimibe, innen 17 km-re, én egy kisvárosba, innen 10 km-re. Bár ez nem számít mert suli után mindíg hazajövünk. És ha pl többet találkoznánk, akk lehetne valami?



2014. dec. 15. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Inkább sehogy, ha ott megállt a tudomány, hogy szerinted, aki gimibe jár, az stréber.
2014. dec. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy csomószor találkoztok és beszéltek, mi a probléma? Elhívod valahova, rákérdezel, próba szerencse.


Viszont nem ártana szélesíteni a látókörödön és nem stéberezni valakit azért, mert gimibe jár, gondolom neked se esne jól ha lesuttyózna valaki azért mert autószerelőnek tanulsz.

2014. dec. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, hogy nem mind stréber... De azt azért írtam mert van, aki csak azért tanul mert... Szal értitek...
2014. dec. 15. 19:25
 4/5 anonim ***** válasza:

#3

Nem... nem értem. Világosíts fel! :)

2014. dec. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, figyelj, kishaver! Tuti, hogy lesz olyan fickó a gimiben, aki bejön a csajnak. De az is tuti, hogy ha nem téged választ, az nem azért lesz, mert te "mindössze" egy autószerelő vagy. (Megjegyzem, 3 hibától eltekintve jobb a helyesírásod, mint a legtöbb gimisnek.) Tudod, a legtöbb gimis azért gimis, mert valójában fogalma sincs, mihez akar kezdeni az életével. Teljesen rendben van ez így, hisz senki sem várhatja el egy tizenéves fiataltól,, hogy kiforrott életcélja és jövőképe legyen. Egyébként pontosan erre is találták ki a gimit: itt tanulhat a fiatal, s közben talán eldönti, hogy merre tovább. Neked már szakma van a kezedben. Nem is akármilyen. Olyan, amire az elkövetkező évtizedekben még tuti, hogy szükség lesz. Te tehát biztonságban vagy, a nőknek pedig pontosan ez kell. Valaki, aki mellett biztonságban érezheti magát. A kishitűséged azonban nagyban hátraveti ezt az előnyödet, és jó lenne azt mielőbb levetkőzni. Természetesen nem ígérem, hogy téged fog választani a lány, hiszen a szerelem nem észérvek mentén halad. De ha jó vagy, és nőnek tudja magát érezni melletted, akkor nem lesz hiba.
2014. dec. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!