Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok a szituról?

Mit gondoltok a szituról?

Figyelt kérdés

Ma iskolába menet leszólított az egyik osztálytársnőm (esti) és együtt mentünk be. Beszélgettünk közben. Aztán még csak ketten voltunk a teremben, elcseverésztünk erről-arról, majd odajött és megkérdezte, hogy tudok-e segíteni neki a tananyaggal, mert hiányzott korábban. Aztán beszélgettünk a vallásról is (mindketten hívők vagyunk, de más-más vallás). Később többször is összeakadt a tekintetünk. Néha azon kapom magam, hogy nézem Őt... :)


Én attól félek, hogy túlon-túl sokat látok a dologba és a lány csak közvetlen volt... pedig bizony tetszene nekem.


Máskor általában távolságtartó szokott lenni, főleg társaságban... csak addig volt ilyen, amíg ketten voltunk. Aztán ismét távolságtartás.


Nekem amúgy tetszene a lány, nagyon is. Csendes, visszafogott, nem vakolathuszár... de alig ismerjük egymást... és a korombéliekkel sosem vegyültem jól ilyen téren... :\ Nem megy, hogy csak úgy odamenjek hozzá. (a poén, hogy idősebb nőktől nem tartok így, de a korombéliektől... a korombéliek általában távolságtartóak velem...) Meg félek, hogy félreértem és csak barátságos akart lenni. Kellemetlen lenne, ha azt hinné, hogy nyomulok, hisz még pár évig egy osztályba járunk...


De a lány tetszik eléggé... nem olyan, mint a legtöbb korabeli lány... akiktől általában távol tartom magam. Rendesnek, erkölcsösnek tűnik.


Mindketten huszonévesek vagyunk.



2014. dec. 15. 23:34
 1/1 aladar12 ***** válasza:
veszíteni semmit nem veszíthetsz, ezért hívd el randira.
2014. dec. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!