Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Olyan semmilyen, szürke egér...

Olyan semmilyen, szürke egér lányként hogyan lehet szálkás izmos, magas, helyes, férfias kiállású, népszerű pasim?

Figyelt kérdés

Sajnos az egyetlen amiben elütök az átlagtól az az, hogy nekem az ilyen férfiak jönnek be, de sajnos sosem kezdeményezett egy se nálam, ha pedig én kezdeményezek kinevetnek. Van minden hónapban több átlagos, átlagtól kicsit helyesebb, kedves, aranyos udvarlóm, de nekem ők nem jönnek be. Macskás néniként fogok meghalni?


17/L



#férfi #szürkeegér
2014. dec. 17. 19:47
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
szállj le a magas lóról..
2014. dec. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen fiu vagyok de nálam alapból elhasaltál mert csak a külsőt nézed... Majd ha találsz egy ilyen fiut aki minden nap megcsal majd gondolkodj el ;)
2014. dec. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 Hercegnő_: ) ***** válasza:
100%
Semmi érdekes nincs azokban a fiúkban.Csak annyi hogy nagy az egójuk,mivel szerintük van mivel büszkélkednijük és dicsekednijük.De átlag unalmasak,a társaságban sem önmagukat adják és nagyképűek.A köreimben báris ilyenek az e fajta pasik.
2014. dec. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

#3 vagyok

nem aztmondtam, hogy azér járj kondiba,mert változtatni kéne az alakodon, hanem ismerkedj ott. Ha jól nézel ki, a pasik biztos odamennek hozzád. Ott biztos találsz szálkás izmos, magas, helyes, férfias kiállású, népszerű pasit.

2014. dec. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Te még egy átlag pasit sem érdemelnél meg, annyira sekélyes vagy.
2014. dec. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de így nem nagyon lesz. Egekbe vered a mércét. Azon gondolkodom, hogyha mégis megkapnál egy ilyen srácot, mi lenne? Biztosan nem tartana örökké és még feljebb szöknének az igényeid. Egyedül fogsz meghalni macskákkal cicus.
2014. dec. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
A normális pasikat jó személyiséggel is meg lehet szerezni. Legyél egyedi, intelligens, csinos és ne hajts rá mindenkire, egyszer úgy is jönni fog. Ha ez nem megy, lejebb kell adn
2014. dec. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
provokálod itt a jónépet vagy tényleg ennyire .... vagy?
2014. dec. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
fú, hányinger kerülget a hozzád hasonlóktól.
2014. dec. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
De ha én nem nézek ki jól, akkor hiába megyek oda hozzájuk a konditeremben, úgyse kellek nekik. Igazságtalan a világ.
2014. dec. 17. 19:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!