Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Olyan semmilyen, szürke egér...

Olyan semmilyen, szürke egér lányként hogyan lehet szálkás izmos, magas, helyes, férfias kiállású, népszerű pasim?

Figyelt kérdés

Sajnos az egyetlen amiben elütök az átlagtól az az, hogy nekem az ilyen férfiak jönnek be, de sajnos sosem kezdeményezett egy se nálam, ha pedig én kezdeményezek kinevetnek. Van minden hónapban több átlagos, átlagtól kicsit helyesebb, kedves, aranyos udvarlóm, de nekem ők nem jönnek be. Macskás néniként fogok meghalni?


17/L



#férfi #szürkeegér
2014. dec. 17. 19:47
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha otthon vakarod a pinád ahelyett, hogy bármit is tennél, akkor sehogy. ;)
2014. dec. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Legyél olyan mint én és tapadni fognak rád.
2014. dec. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Miért kell ilyen ellenségesnek lenni?
2014. dec. 17. 20:08
 24/29 anonim válasza:
100%
Nem ellenségesek, csak nincs önkritikád. Egy ilyen pasi csak fullos csajokkal kezd. Ez van. Elégedj meg egy veled egyszintű fiúval.
2014. dec. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem térsz el az átlagtól, minden lány ugyanilyenekre vágyik, csak van, aki köt kompromisszumot, és érzelmileg-anyagilag ráakasztja magát egy kevésbé vonzó férfira, és értékrendtől függően megcsalja egy szálkás izmos magas helyes férfias kiállású népszerű pasival, vagy nem.


Te Magad vagy a Nagy Átlag.

2014. dec. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Kisboltos ***** válasza:
19%

Nem tudom mi bajotok van, de szerintem ezek az elvárások egyáltalán nem rugaszkodnak el a valóságtól. Teljesen normális, mondom ezt én, akire teljesen igaz ez a leírás.

Én nem tartom magam semmivel sem különlegesebbnek másoknál, legfeljebb azoktól, akik csak sajnáltatják magukat.


Nem hinném, hogy macskás néni leszel. Majd jön egy srác, valamikor a jövőben, akiben majd mindezeket meglátod, vagy lehet nem is lesz szükség mindenre ahhoz, hogy megtaláld benne azt, amit keresel.


Egyébként fiatalon miért nem lehet az ember felszínes? Nem párt keresünk, csak jól akarjuk érezni magunkat.

2014. dec. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Szergej55 ***** válasza:
92%
Nos, akkor vegyük sorra: izmos vagy (már női szinten)? Ezek szerint nem. Helyes vagy? Szerinted nem. Van kiállásod, olyan személyiséged, ami vonzó lehet más számára? Szerinted nem. Van még kérdés, macskás néni?
2014. dec. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
93%
Remélem még a macskák is elmenekülnek tőled! :D
2014. dec. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
81%
Talán ha sportolnál-küzdősportokban találsz ilyen pasikat-,költenél fodrászra,körmösre,divatos és feltűnő ruhákra,lenne.Idióta p i c s a .-.-
2015. jan. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!