Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetsziknegy fiubaz osztalyombo...

Tetsziknegy fiubaz osztalyombol. Es nemreg volt az h akit huztunk az osztalybol annak ajandekot kellett venni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Es nemreg kellet atadni es amikor átadtam neki nemnadtam neki puszit mert zavarba voltam ,mert ugye tetszik.A baratnoim szerint mar hajolt hozzam h puszit adjon de en tul gyorsan elfordultam.de amugy nagyon tetszett neki az ajandek.pedig el is pirult amikor atadtam neki.mit tegyek?

2014. dec. 20. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Néhány év múlva te is olyan kérdést írsz majd ki, hogy "mi az oka, hogy 20+ évesen nincs pasim?"
2014. dec. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
semmit. Ez is olyan dolog, amit csak túl reagálsz. Nem ezen fog múlni. Max óvodás korban
2014. dec. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem vdd le úgy a lábrúl h megtnulsz hélyesn irní és irsz néki egy szrelmés lévelet.
2014. dec. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legközelebb hanyagold a fogalmazás gátlót,hátha kapsz puszikát.
2014. dec. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!