Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Válaszút elé állítottak, de...

Válaszút elé állítottak, de hogy döntsek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nekem kell döntenem, csak érdekel a véleményetek. 1 éve szeret egy lány, elmondta nekem, de most válaszút elé állított, miszerint vagy összeszedem magam és megpróbáljuk együtt, vagy semmi. A barátom sem tud lenni ezek után, mert szerelmes belém, nem tud rám "normálisan" nézni. Nekem szimpatikus és tetszik, de nem tudom mi legyen :/

2014. szept. 4. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de az a tipikus anyámasszonykatonája fiú vagy, az ilyenektől nekem feláll a szőr a hátamon.

Mert hogy egy fiú bizonytalan ha nem tudja, hogy tetszik-e egy lánynak azt elfogadom, de hogy a lány gyakorlatilag "udvarol" neki és még ezek után is be van tojva és fogalma nincs mit tegyen.........az ilyen férfiaktól mentsem meg az ég.

Bár mondjuk nekem eleve nem kellene ilyen tutyimutyi pasi :)

2014. szept. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha tudod szeretni és boldoggá tudod tenni miközben te is boldog vagy mellette = IGEN

ha nem = NEM

VÁLASSZ!

2014. szept. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A válasz erre a kérdésre, igazából nem is erre a kérdésre adott válasz, hanem egy másikra. Akkor felteszem helyetted a másik kérdést:


Akarsz-e a lánytól valamit?


Mert ha igen, akkor ahogy az első válaszoló is mondta, k**rvagyorsan növessz egy péniszt és tedd azt amit egy pénisszel rendelkező ember egy nővel tenni szokott,

vagy akkor be szopasd szegény csajszit és mond meg neki, hogy te egy nagy nulla vagy és nem való nő a kezeid közé...

2014. szept. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!