Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Első sorban 20 év feletti...

Első sorban 20 év feletti nőkhöz szól a kérdésem! Lehet-e egyáltalán esélye egy 16 évesnek egy ilyen korú nőnél?

Figyelt kérdés
A kortársaim valahogy sosem érdekeltek mindig az idősebb nőkhöz vonzódtam, kíváncsi vagyok hogy egyáltalán van e esély a ti véleményetek szerint egy ilyen kapcsolatra ?
2014. dec. 21. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha egy kicsit idősebb leszel, te is rájössz magadtól a válaszra.

20 év feletti, esetleg 20 év feletti ÉS érettebb nőknek miért pont egy 16 évesre lenne szükségük? Mivel tudnak többet nyújtani nekik egy 16 éves, mint a saját, vagy idősebb korosztályuk? Semmivel.

2014. dec. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Parányi, de én ismerek 1-2 pasit, akik ugyanígy voltak, mint Te, és akkortájt sikerült idősebb lányokkal ismerkedni, de nem 20 évessel, hanem 18-19. És ezek is csak futó kalandok voltak. Ha rendes kapcsolatot szeretnél, akkor a parányinál is parányibb.
2014. dec. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálam tuti nem, mint ahogy a legtöbb barátnőm a saját korosztályomat is már gyerekesnek tartom, nemhogy a fiatalabbat. 24/L
2014. dec. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Huszonéves nőként nekem te még gyerek vagy.

Nem hiszem, hogy sok normális nő kezdene ilyen korú sráccal.

Majd talán idősebben találsz magadnak idősebb nőt.

2014. dec. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyat akinek 16 éves korában egy rakás 20 év feletti nője volt. Persze ahhoz úgy is kell kinézni, hogy rádnéznek és egyből benedvesednek.
2014. dec. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom az én véleményem szerint pár évvel előrébb vagyok szellemileg, műveltségben és ízléseben is mint a korosztályom és nem tartom magamat olyan csúnyának sem... bár megvan bennem egy része még a gyerekességnek is. Tehát az az anyagi javakon és a 20 év körüli testi adottságokon kívül miben nyújt többet egy 20 éves.
2014. dec. 21. 20:15
 7/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a korosztályodhoz képest műveltebb vagy, de a korodból fakadóan sincs annyi tapasztalatod, mint mondjuk egy 30 éves férfinak.

Nekem ez pl. nagyon is számít. Másrészt komoly kapcsolatot nem egy 16 évestől akar az ember(lánya).


Ha találsz is idősebb lányt, az valószínűleg a szexről fog szólni.

2014. dec. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6 én is így hittem anno, hogy érettebb vagyok a többi velem egykorúnál, csak mikor aztán telnek az évek jövök rá, hogy mennyi mindent nem tudtam még eddig, és mennyi mindent nem tudok még! Ez nem ilyen egyszerű.
2014. dec. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

7. mégis milyen tapasztalatra gondolsz ?

8. a mai táradalomban a legtöbb embert holt buta és ahogy éppen gondolod szerintem helytelen.

2014. dec. 21. 20:47
 10/11 anonim ***** válasza:

#7-es vagyok.


Élettapasztalatra gondoltam.

2014. dec. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!