Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Első sorban 20 év feletti...

Első sorban 20 év feletti nőkhöz szól a kérdésem! Lehet-e egyáltalán esélye egy 16 évesnek egy ilyen korú nőnél?

Figyelt kérdés
A kortársaim valahogy sosem érdekeltek mindig az idősebb nőkhöz vonzódtam, kíváncsi vagyok hogy egyáltalán van e esély a ti véleményetek szerint egy ilyen kapcsolatra ?
2014. dec. 21. 19:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

8 vagyok

Rendben, elfogadom. Mert az tényleg lehet, hogy normálisan viselkedsz, jobban megfogja az agyad a fontos dolgokat, de az biztos, hogy 16 évesen nincs annyi tapasztalatod akár az életről, akár egy kapcsolatban felmerülő szituációkról, mert ahhoz tényleg kell idő, míg megtanulja az ember, hogy hogyan is kell ezeket kezelni. És egy huszonéves nő nem biztos, hogy akar egy 16 éves fiút, aki lehet, hogy nem tudja, hogy hogyan kell megoldani egy problémát, hogy mit tegyen, hogy hogyan kell kezelni egy helyzetet, mikor pl. vita van, vagy mikor mit tegyél. Amikor az ember belekezd ebbe az időszakba, mikor elkezd ismerkedni határozatlan. Tapasztalat kell ahhoz, hogy határozott legyél. Határozatlan társat nem igazán akar senki.

2014. dec. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!