Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti mit gondoltok erről? Lehet...

Ti mit gondoltok erről? Lehet ebből így még valami?

Figyelt kérdés
Márciusban megkeresett egy lány az egyik társkeresőn, de akkor nem álltam szóba vele, mert előnytelen képei voltak fent magáról és nem láttam értelmét az ismerkedésünknek. Most viszont töltött fel magáról szexibb képeket és csak ámulok, hogy milyen szép lett a külsője. Tegnap írtam neki és válaszolt is, érdeklődik irántam. Fél év után érdemes próbálkoznom nála, hátha mégis beleszerethetek?
2014. dec. 23. 08:00
 1/10 anonim ***** válasza:
az érdekes ha még szóba áll veled, de lehet hogy csak beszopat és pápá
2014. dec. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Értelmes lehetsz, remélem nem Téged választ...
2014. dec. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Felébredtek már az értelmesebbek is vagy még a trollok nem feküdtek le?
2014. dec. 23. 08:02
 4/10 anonim ***** válasza:
ez nem trollság, én nem állnék veled szóba. valszeg ő is érdekes lehet. de majd csak figyelj, az élet nagy mókamester ám :D
2014. dec. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor csak merő rosszindulat.
2014. dec. 23. 08:04
 6/10 anonim ***** válasza:
abszolút nem rosszindulatból mondom csak van már ezzel kapcsolatos rossz tapasztalatom. de én nem írtam semmi rosszat de majd kiderül.
2014. dec. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A 2-es válaszolóra értettem. Nem sok ész szorult a fejébe.
2014. dec. 23. 08:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet ő már el is felejtette, hogy egy társkeresőn te utasítottad vissza. Próbálkozz hátha lesz valami.
2014. dec. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen. Egyébként még csak el sem utasítottam, egészen egyszerűen annyi történt, hogy ő kétszer rám köszönt, de én nem írtam vissza neki.
2014. dec. 23. 08:24
 10/10 anonim ***** válasza:
az igen, kamuzd azt hogy most vetted észre :D
2014. dec. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!