Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha a nők külső alapján döntene...

Ha a nők külső alapján döntenek, és ez részükről "korrektnek" számít, akkor a férfiakat miért savazza mindenki azonnal, ha külsőre nem megfelelő számára az adott nő?

Figyelt kérdés

Nézzük csak ezt a kettős mércét!


Ha egy nő visszautasít egy férfit, vagy elutasítja a közeledését, mert külsőre nem szimpatikus neki amiatt, mert kék a szeme, vagy kevésbé sportos testalkatú, vagy mert nincs pontosan 184 és fél centi magas, akkor ez mindig ki van magyarázva, hogy ez teljesen természetes, nem volt meg a közös frekvencia, nem látott benne semmi vonzót, holott csupán arról van szó, hogy a külső alapján nem az adott férfit tartotta "álompasinak" a hölgyike, még akkor sem, ha mindig belemagyarázzák, hogy "belsőre nem jött be a srác".


Viszont ha a férfi utasít el egy nőt, mert például kék a szeme, vagy túl kicsik a mellei, vagy mert nincs pontosan 174 és fél centi magas, akkor azonnal mindenki a férfit támadja, hogy egy válogatós szemét disznó, és örökké egyedül fog maradni a hülye elvárásai miatt. Ráadásul ami a legelképesztőbb, hogy ha egy nőt visszautasítanak, azonnal elkezdi a szart kavarni, bemocskolni, lejáratni mások előtt azt a férfit, aki nem borult a lábai elé.


Valahogy folyton azt látom, hogy a nők bárkit elküldhetnek a francba a legnevetségesebb tényezőknek való nem megfelelés okán, és ez persze teljesen jogos és korrekt, ám ha egy férfi teszi pontosan ugyanezt, akkor abból még világbotrány is kerekedhet.


Úgy tapasztalom a látottak és az olvasottak alapján, hogy amíg egy férfi magában durrog, morgolódik, fortyog, esetleg haverokkal elmegy egyet inni, mert visszautasították, addig a nők szeretnek hatalmas balhét csapni a "bukásból", és mindenáron vérbosszút esküdnek, csakhogy gyerekesen revansot vegyenek egy visszautasítás miatt. Megmondom őszintén, még soha nem láttam olyan nőt, aki belenyugodott volna, vagy önmagába fordulva pityergett volna, ehelyett felkeresik a barátnőiket, mocskolódásba kezdenek, szapulni kezdik a férfit, megszégyenítik, hazugságokat terjesztenek róla stb.


2014. dec. 24. 14:30
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:

8as vagyok.


Tiszteletben tartom a véleményed, de szerintem meg a sok jóképű bunkó parasztokban való csalódás miatt veszítik el felszínességüket.

2014. dec. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:

Ebben igazad van. Sajnos sok az olyan lány aki így akarja kompenzálni azt hogy-míly meglepő-van olyan ember a Földön akinek nem tetszik, ezért ezt meg kell "bosszúlni". Ez mondjuk inkább a beképzelt plázacicák mentalitása ugyan, vannak kivételek is, akik nem háborodnak fel, elfogadják, maximum a szobájukban sírnak egy sort, majd megnyugszanak. Igen, én is ezt szoktam csinálni, szörnyű érzés, de végülis nem haragudhatok azért egy fiúra mert nem vagyok az esete. Ez van. Ugyanakkor azt is bevallom hogy utasítottam már vissza fiút. Egyszer. És nem úgy hogy elküldtem az anyjába, hanem megpróbáltam minnél finomabban közölni vele. Ezt hála Istennek nem kell sokszor csinálnom, mert visszautasítani valakit szörnyű érzés, de szerencsére nem nagyon szoktak odajönni hozzám. Pedig állítólag nem vagyok csúnya, nem is sminkelem magam.

Szerintem hülyeség anyázni pusztán azért, mert szerencsétlen fiúnal/lánynak nem olyan külső adatott meg ami az illetőnek nem az esete. Azt sem értem miért kell "bosszút állni", mert valaki elutasított (bár ez a visszautasítás módjától is függ). Dehát ez van, ezellen csak a megfelelő nevelés segíthet, de lehet még az sem. Azonban ezt a viselkedést véleményem szerint nem lehet nemhez kötni. Láttam ilyet mindkét esetben is, úgyhogy nem kell a fiúkat sem félteni. Egyszer barátnőm (nagyon szerény, visszahúzódó, természetesen szép/átlagos, nem sminkeli magát) odament egy fiúhoz (átlagos kinézet), aki szegény lányt úgy leosztotta (persze haverok társaságában), hogy csak néztem. Ahogy barátnőm is. Ezután átjött hozzánk, ahol úgy sírt hogy alig bírtam megvígasztalni, de nem hagyta el az a száját hogy valahogy meg kéne szivatni, inkább csak magát szidta hogy miért ilyen csúnya looser. Nehéz volt elhitetni vele hogy ez hülyeség...

Szóval ha már szidunk valakit akkor mindkét nemről el lehetne mondani egyst-mást.

De ez csak az én személyes véleményem.

15/L

2014. dec. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

"Alltalaban mi szoktunk kezdemenyezni. Namarmost, csunya csajokhoz nem megyunk oda, ennyi. "

Itt a pont.


Mivel ált. a férfiak kezdeményeznek, először ők szelektálnak. Eldöntik, hogy ki az, akihez egyáltalán odamennek. Nyilván ha látnak egy kövér, igénytelenül öltözködő, zsíros hajú, rohadó fogú lányt, akkor nem fognak odamenni hozzá, hogy "belül biztos nagyon szép".

És ha odament a lányhoz, utána fog a lány szelektálni.


Tehát mind a kettő fél szelektál a külső alapján is, nincs ebben semmi rossz.

2014. dec. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
Ez is egy kettős mérce, de vannak ennél brutálisabbak is (mellméret elnézve mindegy milyen, a farokméret már nem, a csajnak semmit nem kell fizetni neked mindent, az egyenlősdi addig tart amíg előnyei vannak belőle, mikor a te oldaladra kellene az egyenőség akkor már hirtelen nem is olyan fontos...)
2014. dec. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
#13: Nagyon szépen levezetett elmélet. A baj ezzel csupán annyi, hogy amíg mi, férfiak a nők legalább 70-80%-ával el tudnánk képzelni akár még kapcsolatot is (mert manapság a nők döntő többsége nagyon jól néz ki), és mindezek ellenére nincsenek konkrét konstans női tulajdonságok (173.45 cm magasság, 52.63 kg, platinától egy kicsit fakóbb hajszín, #4369E6 RGB színkódú szemszín stb.), amik miatt szelektálnánk, addig a nőknél ez a szám legfeljebb 10%. Tehát a nőknél a férfiak 90%-a ilyen-olyan ürüggyel, de ki van csukva nemhogy kapcsolatra, de még az ismerkedésre való esélyre is. TÉNYEK! Ha az arányok nem is egyeznek %-ra pontosan, de tessék végre elfogadni, mert ezek sajnos tények.
2014. dec. 24. 16:23
 16/41 anonim ***** válasza:
0%

#15


Ez úgy megy, hogy a csaj kiszemel magának EGY férfit. Egyet. Mindegy hogy az milyen általában külső alapján történik meg, szóval lehet tahó meg semmibe is veheti őt akkor is ő lesz "A KISZEMELT". És közben mindegy a többi mit csinál az semmiképp nem jó.


Ez eddig oké is lenne. DE! 10-15 nő egy csávót szemel ki általában. Az az egy választ egy csajt közülük. A maradék semmi mást nem tesz csak áskálódik vagy vágyakozik arra a KISZEMELT csávóra talán 1 ha keres újat (akinek már megint van vagy 13 másik rajongója).


Így nagyon sok srác kapásból esélytelen maximum féltékenységfelébresztő meg vigasztalódásra jó "tárgyak" a csajok szemében.

2014. dec. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:

#14: :D "mellméret elnézve mindegy milyen, a farokméret már nem"

Erről mindig az szokott eszembe jutni, hogy tévében, sorozatokban, interneten, cikkekben, blogbejegyzésekben, egyszóval mindenhol, számtalan helyen olvasni, hogy a csaj azért szakított a bakjával, mert kicsi volt a farka. Ellenben olyan sztorikat valahogy mindig sokkal kevesebbet olvasok, amiben például egy férfi fikázza a kis mellű nőket, s e miatt szakított a csajjal. Vajon miért is? Ja hát persze, tudom már, mert a csajoknak biztos egyáltalán nem számít a farokméret, és mi, férfiak azonnal szakítunk egy nővel, ha nincs hatalmas tőgye. (ironikus kacaj)

2014. dec. 24. 16:28
 18/41 anonim ***** válasza:
# 16: És ha annak az EGY férfinek nem kellenek (úgy, hogy esetleg meg sem próbálták, csak vártak a sült galambra), akkor meg elkezdenek világfajdalmasak lenni, hogy ők bizony SENKINEK sem kellenek, és ilyen önsajnáltató szarokat posztolnak ki Facebookra, meg a való életben is erről rinyálnak, még akkor is, ha éppen pár napja utasítottak vissza valakit. Persze ez általánosítás, nyilván nem igaz minden nőre. :)
2014. dec. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

#18


Ha már 80% ilyen az régen rossz. Főleg ha még hozzáadunk 5% lezbit, 5% szélsőségesen csúnyát (egy adott fokig elnézhető a dolog, de sejtitek mire gondolok) és 5% normálist akik már házasok vagy 5 éves kapcsolatban vannak akkor még rosszabb a helyzet

2014. dec. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:

#16:


Igen-igen. :) Erről korábban részletesen le is vezettem itt egy-egy hosszabb elméletet, persze a GYK-s csajok azonnal leoltottak, hogy ez nincs így, és egy elfogult szemellenzős hülye vagyok. Pedig az elméletem hűen tükrözte a valóságot.


A nők agya idiótán működik, minden férfiból kiválogatják a lehető legjobb tulajdonságokat, azt összegyúrják egy tökéletes férfiképpé, és csodálkoznak, hogy éveken keresztül nem találják meg ezt a "tökéletes férfit", mert ez ugyebár csak a fejükben létezik. :D Harminc fölött meg siránkoznak, hogy a kutyának se kellenek, vagy a másik véglet, fűvel-fával keféltetik magukat, mindenkire ráakaszkodnak, mert 30-on túl már vészesen aszalódik a popsi. :D


Ráadásul mi az, hogy a FÉRFI VÁLASZT? :D Már előtte a nő eldönti magában, hogy kinek ad esélyt, mielőtt a srác leszólítaná. :D Sajnos ez az igazság...


Pontosan úgy van, ahogy írod. Az egyedülálló nők kiszemelik a legeslegjobb férfiakat, és senki mást észre sem vesznek. Az nem számít, hogy 1-2 visszahúzódóbb, szerényebb srác a fél karját adná, hogy megismerje a lányt, a lány akkor is a hülye bunkó taplóhoz húz, aki a nap minden órájának minden percében átveri. :D


Tudjátok hány olyan egyedülálló nővel beszéltem életem során, akit meg sem lehetett ismerni, mert már eleve létezett a fejében a "tökéletes férfi" koncepció? :D Senkinek még csak halvány esélyt sem adnak. És nem csak rólam van most szó, hogy nekem nem adtak esélyt, hanem a második, harmadik, negyedik, sokadik srácnak sem. Aztán meg siránkoznak a lányok, hogy nincs egy normális férfi sem. Ja hát persze hogy nincs, az elmúlt fél évben alig 3-4 normális srácot pattintott le...


#18: Pontosan. :)

2014. dec. 24. 16:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!