Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha a nők külső alapján döntene...

Ha a nők külső alapján döntenek, és ez részükről "korrektnek" számít, akkor a férfiakat miért savazza mindenki azonnal, ha külsőre nem megfelelő számára az adott nő?

Figyelt kérdés

Nézzük csak ezt a kettős mércét!


Ha egy nő visszautasít egy férfit, vagy elutasítja a közeledését, mert külsőre nem szimpatikus neki amiatt, mert kék a szeme, vagy kevésbé sportos testalkatú, vagy mert nincs pontosan 184 és fél centi magas, akkor ez mindig ki van magyarázva, hogy ez teljesen természetes, nem volt meg a közös frekvencia, nem látott benne semmi vonzót, holott csupán arról van szó, hogy a külső alapján nem az adott férfit tartotta "álompasinak" a hölgyike, még akkor sem, ha mindig belemagyarázzák, hogy "belsőre nem jött be a srác".


Viszont ha a férfi utasít el egy nőt, mert például kék a szeme, vagy túl kicsik a mellei, vagy mert nincs pontosan 174 és fél centi magas, akkor azonnal mindenki a férfit támadja, hogy egy válogatós szemét disznó, és örökké egyedül fog maradni a hülye elvárásai miatt. Ráadásul ami a legelképesztőbb, hogy ha egy nőt visszautasítanak, azonnal elkezdi a szart kavarni, bemocskolni, lejáratni mások előtt azt a férfit, aki nem borult a lábai elé.


Valahogy folyton azt látom, hogy a nők bárkit elküldhetnek a francba a legnevetségesebb tényezőknek való nem megfelelés okán, és ez persze teljesen jogos és korrekt, ám ha egy férfi teszi pontosan ugyanezt, akkor abból még világbotrány is kerekedhet.


Úgy tapasztalom a látottak és az olvasottak alapján, hogy amíg egy férfi magában durrog, morgolódik, fortyog, esetleg haverokkal elmegy egyet inni, mert visszautasították, addig a nők szeretnek hatalmas balhét csapni a "bukásból", és mindenáron vérbosszút esküdnek, csakhogy gyerekesen revansot vegyenek egy visszautasítás miatt. Megmondom őszintén, még soha nem láttam olyan nőt, aki belenyugodott volna, vagy önmagába fordulva pityergett volna, ehelyett felkeresik a barátnőiket, mocskolódásba kezdenek, szapulni kezdik a férfit, megszégyenítik, hazugságokat terjesztenek róla stb.


2014. dec. 24. 14:30
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

Igazából szerintem veled semmit nem lehet kezdeni. Van egy fixa ideád, és hiába érvel a másik, meg sem hallod, elintézed annyival, hogy nincs igaza és kész. Szerinted amit te állítasz, az tény, mert azt tapasztaltad.

Hát képzeld el, én meg nem azt tapasztaltam. Na hoppá...


Érdekes, ha eszembe jut egy "álompasi", akkor valószínűleg egy ilyen testet képzelek el:

[link]

Sosem gondoltam, hogy bele tudok szeretni egy olyan pasiba, aki kövér. Ennek ellenére mégis egy erősen túlsúlyos férfival vagyok több mint 6 éve. És nem, nem baromi gazdag, és nincs 20 centis farka sem. Egyszerűen a személyisége megfogott és kész.


A farokméret megint egy vicc, csak ti szenvedtek rajta ennyit. Az extremitásokat ált. nem szereti senki, ez nőkre és férfiakra is igaz. De azon belül a legtöbbünknek eléggé mindegy. Eddig még egyik barátnőmtől se hallottam, hogy azért szakított volna egy pasival, mert nem tetszett a mérete.


Nem gondoltál arra, hogy pont azért vagy egyedül, mert ilyen baromi korlátoltan gondolkodsz? Talán ha nem szőné át az egész mentalitásod a nickneved, akkor lenne esélyed a nőknél.


"A baj ezzel csupán annyi, hogy amíg mi, férfiak a nők legalább 70-80%-ával el tudnánk képzelni akár még kapcsolatot is (mert manapság a nők döntő többsége nagyon jól néz ki), "


Ezzel meg gyakorlatilag kijelented, hogy a férfiaknak a külső a legfontosabb, utána mindegy milyen a csaj, ha jól néz ki, lehet kapcsolat is.

Egy értelmes embernek azért a külsőnél kicsit több elvárása van.

2014. dec. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
2014. dec. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
Sokkal több eset van mikor a férfi "rossz szexuális teljesítménye" miatt röpül mert "degagyi"... Ilyen kérdés is rengeteg van.
2014. dec. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:

#21: "Igazából szerintem veled semmit nem lehet kezdeni. Van egy fixa ideád, és hiába érvel a másik, meg sem hallod, elintézed annyival, hogy nincs igaza és kész."

Sajnálom, hogy félreismersz. Bármikor szívesen meghallgatom bárki tapasztalatát, véleményét, mint ahogy a tiéd is. És igen, a tiéd kivételnek számít, ami mostanság ritkaságszámba megy, és megmondom őszintén irigylem a barátod, hogy egy olyan barátnője van, aki értelmesebbnek tűnik az átlagnál, kevésbé felszínes, és nem helyezi előtérbe a külsőségeket. A ritka kivételt képviseled, és ez nagyon jó dolog. Több ilyen nő is létezhetne...


A farokméretes bekezdéseddel sajnos nem tudok egyetérteni, egyáltalán nem ezt tapasztalom például az interneten megosztott tapasztalatokról, beszámolókról. Szakítás után mit is kritizál egy nő a barátnőinek? Általában a farokméretet, és azt, hogy szar volt az ágyban. Azzal senki nem foglalkozik, hogy ez besarazás mennyire degradáló és önbizalom-romboló egy férfi számára.


Tudtam, hogy nem kerülöd el a nicknévvel való kötözködést. :D Ugyan nem öntömjénezésből, de hadd ne sorolgassam itt azokat a lányokat, akikkel itt is, és e-mailben is napokat, heteket el tudok beszélgetni teljesen normálisan. Mind kapcsolatban állnak, és mind megdöbbentően korrektek. Ennyit számít, hogy egy nő kapcsolatban áll-e, avagy egyedülálló. Érdekes módon a GYK-s egyedülálló csajok kivétel nélkül mind ócsárolnak, fikáznak, az infantilis viselkedésükkel még csak jobban vágják maguk alatt a fát a szememben.


"Ezzel meg gyakorlatilag kijelented, hogy a férfiaknak a külső a legfontosabb, utána mindegy milyen a csaj, ha jól néz ki, lehet kapcsolat is. Egy értelmes embernek azért a külsőnél kicsit több elvárása van."

A problémakörben a külsőségekről volt szó. Naná, hogy fontos a külső, hazudnék, ha tagadnám. Legalább annyira fontos, mint az intelligencia, szóval tőlem aztán lehet az illető nő bombázó szupermodell is, ha alpári stílusban szólal meg. Kuka. És pontosan mi gondod is van azzal, ha kijelentem, hogy a nők igen nagy hányada nagyon jól néz ki? Ebbe még az olyan nők is beletartoznak, akiknek egyáltalán nincs tökéletes testalkatuk, arcuk, lábuk stb. De tesznek róla ilyen-olyan ruhával, kiegészítővel jól nézzenek ki, és valóban, még egy 70-80 kilós molett nő is vonzza a tekinteteket. Ne sorolgassam már az összes létező lehetőséget, nem fraktálgeometrián vagyunk. Egyébként ügyesen kiforgatod a szavakat, ezek szerint már az is baj, ha elismerjük, hogy jól néztek ki. :(


Hiába linkeled ezt a néhány kevés kivételt, elenyésző. Itt vannak akkor ezek, sajátok:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__640..

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__634..


De sok, mások által feltett kérdés alatt is kiállok a nők mellett, ha úgy adódik, úgyhogy fölösleges köröket futsz a nicknevet illető kritikával, meg különféle mentalitásokkal, esélyekkel, korlátoltsággal stb.

2014. dec. 24. 17:10
 25/41 anonim ***** válasza:

" a férfi "rossz szexuális teljesítménye" miatt röpül"


Az, hogy valaki szar az ágyban, nem egyenlő azzal, hogy kicsi a farka.

Talán te együtt maradnál egy olyan nővel, aki nem tud/nem akar kielégíteni? Akivel szar a szex? Ugye nem?


Általában a férfiak nem akkor szoktak röpülni, ha kicsi a farkuk. Hanem akkor, mikor

- azt gondolják, hogy a szex annyi, hogy bedugják és kihúzzák addig, amíg nekik jó

- azt gondolják, hogy a nőknek nem kell előjáték

- azt gondolják, hogy ha a nő nem ment el addig, amíg ők, akkor így járt


Attól, hogy valakinek kicsi a fara, még lehet jó a szex. És egy átlagos méretű vagy nagy farokkal is lehet borzalmasan szar.

Ha a másik fél arra sem hajlandó, hogy alakítson, próbálkozzon, akkor nincs miről beszélni. A kapcsolatnak része a szex is.

2014. dec. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

De ajánlom még figyelmedbe a 14. hozzászólást itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__630..


Itt meg a 2. hozzászólást:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__634..


Most pedig örülj, hogy tényleg egy elfogult, nőgyűlölő állat vagyok... -.-"

2014. dec. 24. 17:17
 27/41 anonim ***** válasza:

#25


Én pont az ellenkező véglet vagyok... Túlaggódom az egészet, mert a legjobb akarok lenni a világon ami persze nem lehetséges.


Rosszabb hogy van jópár betegségem ami miatt nem lehetek a legjobb - ha előjáték is van akkor szünetet kell tartsak a dolog közben hogy kimenjek vizelni (ha ideges vagyok mindig vizelnek kell sajnos, ahogy akkor is ha félek és nem pszichológiai a dolog, mert ilyenkor jön is a "húgy" rövid idő alatt akár liter felett is).


Meg akikkel vagyok sosem vonzódnak hozzám vagyis pl nem nedvesednek kicsit sem, végig szoronganom kell közben, félek hogy ne rontsak el semmit... És mégis kevés vagyok! Igaz nem tudok olyanokat amiket sokan elvárnának (ütögetés, erőszakos szex) meg nem is vagyok közben felszabadult inkább érzek valami szorongós érzést. Ami nem jó.


De ez a szemétség hogy ezt nem lehet se tanulni se gyakorolni... Minden nőnél van 1-2 lehetőség aztán már ki is dobnak erre hivatkozva.

2014. dec. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem biztos hogy ilyen szélsőséges adatokról beszélhetnénk. Hiszen mint itt sokan is írtátok: ti fiúk/férfiak is a számotokra szép lányokhoz mentek oda, nem pedig az átlagoshoz (akinek nem inge..). És mint az köztudott a szép (szinte mindenkinek szép) lányok többsége (nem az összes, de ritka a kivétel) beképzelt, aki csakis a számára tökéletesnek tűnő fiúknak mondanak igent. Na már most ha férfiként/fiúként ezekhez a lányok mentek oda és nem rendelkeztek a "megfelelő adottságokkal" (ami számukra megfelelő), akkor persze hogy sok kosarat kaptok, gondolom ebből jönnek ezek a 80%-ok. Persze ezzel nem azt akarom mondani hogy csak ti vagytok a hibásak, mert a nőknek sem kéne ennyire elutasítónak lenniük, és ennyire ragazkodni ahhoz az elképzeléshez amit ők a fejükben megalkodtak, de úgy gondolom ez leginkább a média hatása, ami sugározza magából a tökéletességet, ebből születnek Mindkét (nem csak a nőknél vagy férfiaknál, azért ezt ismerjük be, mindenki a "tökéletes" emberekhez húznak inkább mint mondjuk egy átlagoshoz) nemnél az ideálok. Ez sajnos egy olyan dolog, ami ellen mi, egyszerű átlagemberek nem sokat tudunk tenni. Sajnos ezt be kell ismernünk.
2014. dec. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

"Meg akikkel vagyok sosem vonzódnak hozzám vagyis pl nem nedvesednek kicsit sem"

Mégis kikkel szexelsz te? Hivatásosokkal? Azoknál nem tök mindegy, mit gondol rólad? Úgy is fizetsz.

Ha meg nem hivatásos, akkor nem kell olyannal együtt lenni, akivel nincs meg a közös vonzalom...

2014. dec. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

#29


Ilyen még nem volt. Én is kevés csajnak jövök be, nekem is kevés csaj jön be... (Akikkel voltam ők sem, de megpróbáltam, de el kell könyvelnem hogy gyűlölöm a hormonjaim mert ilyen szemét hogy nem képes úgy dönteni mint az agyam, hogy ő szimpatikus ergp be kell hogy jöjjön...)


Nagyobb baj a felszabadultság hiánya. Nem tudok ellazulni ekkora tét mellett ha bénázok rögtön kidobnak - főleg mire ljutok az ágyig valakivel ott már vannak érzéseim iránta elég keményen.


És nem, sajnos nem hivatásosokkal voltam. Hanem sima csajokkal gondolom próbáltak ők is agyban dönteni de hát a szervezet máshogy gondolta. Ami miatt nagyon rossznak érzem hogy az embernek van külseje mert így nagyon-nagyon kicsire csökken az esélye, hogy ezen a téren valaha is boldog leszek.

2014. dec. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!