Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ereztetek mar ugy, hogy hiaba...

Ereztetek mar ugy, hogy hiaba vagytok jokepüek magasak meg minden meg van ami kell megsem megy a csajozas?

Figyelt kérdés
sok mindenkitöl hallottam h nagyon jokepü vagyok meg magas szeles vallam van normalisferfias testalkatom van farkam is 17-18cm közt van megsem tudok egyszerüen csajozni kudarcot kudarcra halmozok

2014. dec. 25. 01:27
 1/9 anonim válasza:
Ne a testedben keresd a hibát, nem lehet hogy a viselkedéseddel vagy mentalitásoddal van gond?
2014. dec. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
A duma es a magabiztossag a fontos! Egyaltalan nem tartom magam jo kepunek es sokan mondjak hogy nem vagyok az. Most megis egy nagyon nagyon gyonyoru baratnom van. A duma es a magabiztossag! Ha nincs jo dumad ra.basztal
2014. dec. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hat volt bnöm 4evig de utana mikor csajozni akartam eleinte bunkobb stilust probaltam utana atvaltottam kedvesebb modszerre de az se akart összejönni meg igazabol egy idö utan türelmetlen is leszek es legkisebb elutasitasra is mär räähagyom az egeszet kitartasom se sok van mar önbizalmam lent van beka segge alatt
2014. dec. 25. 01:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj ra. Hagyd a dolgot ulepedni. Mondom en is ra voltam fekudtem h kell baratno de sose jott ossze. Aztan nem erdekelt. Es most csak ugy osszejott egy gyonyoru csaj.
2014. dec. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sokszor a jó duma + a humor, stílus, odafigyelés sokkal többet számít a nőknek, mint a külső.
2014. dec. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A külső nem minden! Próbáld meg önmagad adni, ne azt próbálgasd hogy hogy tudsz felszedni egy csajt. A kapcsolatban amúgy is kimerülne milyen vagy. Ne rontsd el már az elején :/
2014. dec. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
sokszor amikor önmagamad adtam nagyon megtudtam nevettetni lanyokat is meg akik közelembe voltak egyszerüen vonzom olyankor az embereket ,de mostanaba ugy lement az önbizalmam h akarmennyire probalkozok mondani vmit semmi sem jön össze bena vok mostansag nagyon
2014. dec. 25. 02:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Nézd én alacsony vagyok és ocsmány, most akkor én mit mondjak? Ja igen, velem szóba sem állnak a nők a külsőm miatt.
2014. dec. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
altalaba egy normalis no se tartha magat gyonyorunek es szeretik eltulozni a sajat testi hibajukat szoval..egy ferfi csunyan se indul hatrannyal..inkabb az erzessel h azthiszed h te kevesebb lennel.. ne felejtsetek el..jol akarjatok magatokat erezni nem egymast bambulni:D
2014. dec. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!