Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért félek tőle? Túl tökélete...

Miért félek tőle? Túl tökéletes lenne?

Figyelt kérdés

17 eves vagyok. Van egy fiu aki egy evvel idosebb nalam, es egy suliba jarunk. Regota ismerjuk egymast. Tudom hogy tokeletes pasi nincs, de ez a srac szinte az. Tenyleg kulsore tokeletes, belsore normalis, nem bunko, mint a mai 18 eves fiuk jelentos resze (tisztelet a kivetelnek), figyelmes, rendes, voltunk mar egyutt a szex TOKELETES vele, az egyetlen "bune"(es ezt is csak azert irom mert tudom, hogy sokaknal kizaro ok) hogy cigizik. Tenyleg ennyi. De mondjuk ez nem zavar.


Volt mar elotte baratom, nem is egy, szoval nem arrol van szo hogy elso srac az eletemben, es tudom hogy o kesz lenne arra, hogy komolyra forditsuk a dolgunkat, de nekem ez nem megy...vagyis en buszke vagyok,amikor mellettem van, hogy foghatom a kezet,meg stb., de keptelen vagyok kimondani azt, hogy akkor mi egyutt vagyunk.


Sokat gondolkodom, hogy ez miert van, hogy talan tul jo nekem ez a fiu vagy valami, de nem jutok semmire. Nem akarok vele jatszani, mert mint ember nagyon fontos nekem, mint irtam, regota ismerjuk egymast, de valamiert nem akar bennem tudatosulni O mint egy kapcsolat...


Kerlek segitsetek ha van valami otletetek, hogy ez miert lehet. 



2014. dec. 26. 08:07
 1/10 anonim válasza:
0%
Barátság extrákkal:)
2014. dec. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Ő is bizonytalan a kapcsolatban, vagy csak te érzed úgy, hogy nem lesz tartós?

Nem azt érzed, hogy tök jó, ő a tökéletes, de mintha nem a tied lenne?

Nem érzed magad elégnek neki?

2014. dec. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

hát max. az lehet, amit az első írt.

Megdöntött, inbentől nehéz már kapcsolatot kialakítani.

Mert mi van, ha csak úgy néz rád, mint egy db jófej, szexi húsra?

2014. dec. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem o abszolut keszen lenne a dologra,es nem is latom rajta, hogy ossze lenne zavarodva, legalabbis ezt latom rajta. O teljesen mas mint en, szoval amig en porgosebb vagyok, o sokkal kiegyensulyozottabb, lehet hogy itt a problema, nem tudom :(
2014. dec. 26. 09:09
 5/10 A kérdező kommentje:
Harmas : nem hinnem...vagyis nemtudom, o nem ilyen :(
2014. dec. 26. 09:10
 6/10 anonim válasza:
éretlen vagy, ennyi...
2014. dec. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor mi a fenének feküdtél le vele??? és a többivel? az nem játék!! Ha így érzed, hagyd ott, és majd ha jön egy szerelem az életedben, akkor feküdj le legközelebb. Még ha csak pár év múlva jön el, akkor is. Úgyis fiatal vagy még szexuális kapcsolatra 17 évesen!!!
2014. dec. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ezt most kb ugy mondtad mintha csak azzal fekudhetne le az ember, aki elete parja lesz, a halalaig....

Azert fekudtem le vele, mert ott es abban a helyzetben ezt lattam jonak, es jolesett. Ennyi.

2014. dec. 27. 13:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, légy szíves világosítsd meg az én csökött elmémet! Mi a búbánatos nyuszibogyó változik meg attól, hogy kimondod, vagy nem mondod ki? Komolyan érdekel. Ez nem holtomiglan-holtodiglan, amit az anyaszentegyház, vagy az anyakönyvvezető előtt mondasz ki. Akkpr meg mire jó?
2014. dec. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*Akkor
2014. dec. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!