Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Más is ki van készülve hogy...

Más is ki van készülve hogy nincs barátnője vagy csak én? Próbálok folyamatosan ismerekedni de semmi eredménye! Az önbizalmam tisztára el ment. Már el ment a kedvem mindentől, minden napom egy pokol. Mit kéne csinálnom? 25f

Figyelt kérdés
2014. dec. 27. 14:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én jól el vok nélküle ma 14-30-kor keltem aztán mentem zuhanyozni kajáltam, takarítottam.

Most meg nettezek és zenét hallgatok. Nekem annyira jól esik h senki nem parancsol és mindent a saját kedvem szerint csinálhatok.

Persze akinek nem érték a szabadsága és nem tudja lekötni magát v mivel annak mondjuk elhiszem h rossz.


Március óta nincs senkid ?

Nekem 5 éve, van akinek meg 20 olvass kicsit a párkapcs topikba.

Mit kéne csinálnom ?

Keres v mi hobbit.


Egyébként a b növel együtt jár a kompromisszumosdi és az állandó kritizálás. Ezt csináld azt csináld, ide menjünk oda, mér így v úgy...

De te akarsz ilyet játszani nem én.


25 F

2014. dec. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!