Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit írjak neki, hogy ne...

Mit írjak neki, hogy ne legyen nyomulós, de mégis felkeltsem az érdeklődését?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, és egy fiúra szeretnék ráírni, aki tetszik. Elég nyilvánvaló, hogy tetszik nekem, teljesen máshogy viselkedem a közelében, de eddig nem úgy néz ki, hogy ez feltűnt neki :D

Rá szeretnék írni Fb-on. Mit gondoltok, mi lehetne jó téma? Lehetőleg olyan kéne, amivel nem hozom magam kínos helyzetbe, ugyanis évfolyamtársam, közös németóránk van hetente egyszer, és ott nem szeretnék elsüllyedni szégyenemben. Ötletek?



2014. dec. 17. 19:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Csak szerinted nyilvánvaló, hogy tetszik neked. Egyébként hívd el valahova, és legyen egyértelmű, hogy randiról van szó!
2014. dec. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%

Basszus, hova fajult a világ?

A lány udvarol a srácnak...?

2014. dec. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
kezdjetek a suliról beszélni, utána térjetek át a filmekre, vagy tökmindegy, az látszódni fog, hogy szeretne e beszélgetni veled. Ha igen, a többi jön magátol:)
2014. dec. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2014. dec. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

#2

Miért, mi a baj azzal? :O

2014. dec. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Urszi válasza:
Szia! Én a helyedbe, ha ismerősöm között lenne, csak szimplán raírnék, hogy szia..hogy telt a napod? :) Ha nem az ismerősöm..bejelölném, egy mosolygós fejes üzenettel.Onnantól elindulhat minden magától.
2014. dec. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

2-es, igen, sajnos :/

4-es, jó, de itt más a helyzet, ráadásul itt én vagyok a lány, aki rá akar írni, nem egy fiú, aki ráírt, és fogalma nincs, hogy folytassa...

2014. dec. 17. 19:49
 8/15 A kérdező kommentje:
Amúgy ismerősöm, igaz, én jelöltem be ><
2014. dec. 17. 19:49
 9/15 anonim ***** válasza:
56%

Látom, jól le lettem pontozva, nem is baj :)


Hogy mi is a baj azzal, hogy egy LÁNY kezd el "udvarolni" egy FIÚNAK?!


Szerintem magától értetődik, mi is a probléma vele..

Oké, hogy sok helyen/esetben felcserélődtek a szerepek, de azért ne a kapufa rúgja a gólt, vagy hogy is szokták mondani..


Engem még arra neveltek, hogy ha nekem tetszik valaki, akkor én kezdeményezzek (fiú, FÉRFI) létemre, és ne pedig a lány.


Nem pedig azt, hogy majd a lány kezd el kepeszteni, hogy "na te marha, tetszel nekem, vedd már észre magad"

Pláne nem, RANDIRA HÍVNI.


De amint látom, az értékrendek igencsak átszerveződnek, manapság divat, sőt, kifejezetten becsülendő, ha valaki bzi, manapság divat a lopás, az ingyen élés és amint látom, most az következik, hogy a lány hívja randira a fiút, nice :)


Kérdező, neked sok sikert, és bízom benne, hogy a választottad csak első benyomásra tűnik ilyennek, bár nem nekem kell tetszenie, de azért sok sikert kívánok!


A többieknek akiknek pedig ez nem tetszik, benyalhattok csontig! :)


na puszi.

2014. dec. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Azért az ingyenélés és a lopás nem ugyanaz a kategória, mintha mondjuk egy lány kezdeményez a fiúnál. XD

Jó, hogy nem már egy szinte kerül egy gyilkossal a kezdeményező lány. XD


Egyébként...Nem tudom, valami sulis.


19/L

2014. dec. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!