Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy nő és egy férfi kevésbé...

Ha egy nő és egy férfi kevésbé rokonszenvesek egymásnak, az általános ismeretségi körben miért az az első reakció, hogy dugniuk kéne?

Figyelt kérdés

De tényleg, szinte mindenhol ezt látom, tapasztalom, a munkahelytől kezdve a legutolsó romantikus filmekig mindenhol.


Szóval létezik egy nő, és egy férfi, sosem szimpatizáltak egymással, mert irritálónak találják egymást, a legelső reakció a nő és a férfi ismerőseitől is egyöntetűen az, hogy "dugnotok kéne".


Jó, nyilvánvalóan a barátnők nem kötik a nő orrára, de szerintem ők is ugyanazt gondolhatják, mint ahogy mi, férfiak.


Különben estem már bele én is ebbe a csapdába. Az egyik régi osztálytársam és az egyik évfolyamtárslányunk sosem bírták egymást, és egyből arra asszociáltam, hogy össze kéne jönniük, és szép párt alkotnának együtt, és hasonlók.


Szóval miért gondolunk egyből a szexre, az összejövetelükre, ha teljesen ellenszenvesek egymásnak az adott nő és a férfi? :)


2014. dec. 28. 13:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Életem első kérdéskiemelése. :D
2015. jan. 1. 18:20
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt ilyen gondolatom, ha a barátnőm rühellt egy srácot, általában okkal, és fel sem merült bennem, hogy "dugniuk kéne".
2015. jan. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem,és nem, akik rühellik egymást azok ne dugjanak!
2015. jan. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!