Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ti zavarba jönnétek,...

Lányok, ti zavarba jönnétek, ha egy ismeretlen pasi leszólítana titeket az utcán?

Figyelt kérdés

2014. dec. 29. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Én igen, mert hirtelen nem érteném mit akar tőlem egy vadidegen :)
2014. dec. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

max furán néznék rá, hogy mégis mit akar tőlem, de nem jövök zavarba ilyen helyzetben.


én akkor vagyok zavarban, ha meglátom azt aki tetszik és felmegy a vérnyomásom 160/110-re, a pulzusom meg 110-re(már meg lettek mérve az értékek azért ilyen pontosak :D )

2014. dec. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg, de attól is függ, hogy hogyan szólítana le.
2014. dec. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Soha nem lesz merszed leszólítani egy lányt az utcán, szal tárgytalan. :D
2014. dec. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
perszehogy :D de attól még örülnék neki nagyon
2014. dec. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon. De kedves lennék, csak tuti elpirulnék...
2014. dec. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem párszor már szólítottak így le. Bizalmatlan vagyok, így nem zavarba jöttem, hanem inkább nem értettem mit akar tőlem egy idegen. Ettől függetlenül kedves voltam, semmi bántót nem mondtam semelyiknek, az egyikük még a számom is megkapta. :) (mindegyik esetnél nyár volt, akkor azért felszabadultabbak az emberek, mint most a fagyban, de hajrá! :) )
2014. dec. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!