Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a bemutatkozásról?

Figyelt kérdés

X Y vagyok és nem tagadom, de ha más lenne XY megtenné, hogy letagadja, de mivel én vagyok én, ígyhát nem teszem. Ismert jelzőim közé tartozik a bunkó és az önző szinónima szótárakban előforduló összes változata, ami elég nagy szó, mert például Jézusnak, aki a legnépszerűbb csákó a bolygón csak ennyi jutott, hogy a názáreti, a Megváltó, a Messiás meg Isten fia meg báránya stb ócska baromság amivel a katolikusok kizsebelik a jó népet. (Remélem a pápa nem látogatja az adatlapom.)

Kedvenc időtöltésem az oxigénbevétel, illetve a szén-dioxid kibocsátás. Gondolom nektek is, csak ti inkább asszondjátok, hogy ezt csinálok meg azt nem csinálok, márpedig nem tudnád csinálni egyiket se, ha nem tudnád csinálni ezt az egyet. Kenitek-vágjátok, mint a tonhalkrémet a májkrémes kenyéren?! Ha nem akkor elmondom Szabó-nyelven: ne síránkozzá soha semmiért, örülj annak, hogy élsz, mert ha nem élnél még ennyi se volna!

Na de azér leírok néhány dolgot amit szeretek csinálni: először is szeretek röhögni jó sokat, jó sok féle hangszínben és frekvenciában. Az apró kuncojgásoktól a böszme belehörgésekig. Egyesek szerint én magam is jópofa, vicces gyerek volnék, de megint mások ezt úgy mondják, hogy idióta gyökér. Egyszer valaki ezt mondta egyikse ez csak simán a XY. Most gondoljatok bele én már most külön kategóriának számtok. (Michael Jacksonnak legalább 20 évébe telt, hogy ne tudják eldönteni róla, hogy most fekete vagy fehér.)A metszőfogaim közt található másfél centis rés pedig már a védjegyemnek számít!

Szeretek még jó társasággal lenni, mint például az osztályommal(főleg miután úgy bebasztam, hogy már rájuk se ismerek) vagy a lakókörnyékemen lévő igazi barátaimmal. Szeretek még bicózni, focizni, jó filmeket nézni, régi zenéket hallgatni és mindennap úgy ébredni, hogy tudom, hogy még nem zárták el a vizet vagy nem kapcsolták ki a kábeltévét.

A mottóim: Az légy, aki vagy, érezd jól magad!+ A Kis Herceget olvasd, ne a Bibliát! Egyszóval ez lennék én röviden úgymond tömörítve, ha többet akartok megtudni rólam jegyezzetek elő 5000 forintot hamarosan megjelenő önéletrajzi könyvemre melynek címe: Az ember, akinek két orrlyuka volt. Addig is mindenkinek további jót kívánok, váltsátok valóra az álmaitokat, mert az élet nagy ajándék és nem szabad elvesztegetni.

Utóirat: a Szabó-poén fanok figyelmébe ajánlom, hogy olvassanak képkomentárokat, mert ott lapulnak még csemegézni való hülyeségek!


2014. dec. 30. 12:43
 1/8 BlackSword ***** válasza:
100%
De vicces akart lenni valaki, és pont annyira szánalmas lett...
2014. dec. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát nem sablonos az biztos.

Nekem kicsit okoskodónak tűnik, de amúgy nem rossz. Jól tudsz írni, kirajzolódik belőle, hogy milyen személyiség lehetsz.

2014. dec. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Erről ez ugrott be


[link]

2014. dec. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 To7ka ***** válasza:
100%

Nekem nagyon visszataszító, okoskodó, feleslegesen emleget és lenéz dolgokat mint pl a vallás, és anélkül hogy vicces vagy érdekes lennél előtte, hogy valami kompenzálja, már egyértelművé teszed, hogy bunkó vagy. Ez aligha lesz valakinek szimpatikus. Ha mégis maradsz ennél:

OxigénbevItel, frekvenciÁN, asszondjátok-at is felejtsd el, és a végén képkomMentár. Ha már bunkónak nagyon, legalább butának ne tűnj!!:)

2014. dec. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb szeretettel mondom: szerintem ezt a stílust hanyagold. Bunkó, unszimpatikus, tele van fogalmazási hibákkal. Nem tudom, hány éves lehetsz, de én ezek alapján nagy ívben elkerülnélek.

20/L

2014. dec. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 PearlDiver ***** válasza:

Rettenetesen erőltetett... De ha VV-agymosott buta sznob csajoknál akarsz bevágódni, és élőben is így ömlik belőled a bullshit, akkor hajrá, még talán menni is fog (főleg ha van pénzed).

Két saját szavaddal lehet jól összefoglalni a bemutatkozásodat: "idióta gyökér".

:)

ja, és a szinonima rövid o.

2014. dec. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jo*.*

Irj privit,èdes:*

2015. jan. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az előző egy jó srác! Ne hagyd ki, kérdező!
2015. jan. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!