Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az itteni "férfiak" miből...

Az itteni "férfiak" miből gondolják, hogy a nőknek csak a helyes, szálkás, gazdag pasik kellenek?

Figyelt kérdés
2014. dec. 31. 11:42
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:

"Mert a szép lányoknak sokszor nagyobbak az igényeik. Elmondom hogy van: Jóképű pasit meg akarja kapni a jó csaj, a jó csajt az átlagos pasi, őt az átlagos nő, őt a csúnya pasi, őt a csúnya nő. Vannak akiknek kevésbé számít a külső így nyilván nem hibátlan a gondolatmenet."


kedves válaszoló, és kit akar megkapni a joképű pasi?

2014. dec. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Természetesen ő is a jó csajt leginkább.
2014. dec. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésben a válasz: mert a nőknek csak a helyes, szálkás, gazdag pasik kellenek. A maradék 95%-ra 30 éves korukig rá se bagóznak, utána meg minden apró kapaszkodóba fogódzkodnának, csak aztán a kutyának sem kell már egy összeaszalódott, fonnyadt, kiélt, pióca rongy.
2014. dec. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

#23

Azt lehagytad a végéről, hogy minimum 2 gyerekkel a nyakán.

Legalábbis amióta én egyedül vagyok, minden nő aki megtetszett, és 30 közeli volt, minimum egy gyereke volt már.

2014. dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
18%
Én csak azt nem értem, hogy miért nem értik meg a pasik azt, hogy nem a külsőségek lesznek a döntőek?! Úszó vagyok, a pasim is sportoló, tökéletesen kidolgozott teste van, jóképű, gazdag is és mindenek felett nagyon okos. Ezt szeretem benne a legjobban, hogy nem kell az agyam három fokkal lekapcsolnom, hogy beszélgetni tudjunk, akármilyen öntelten is hangzik ez. Értsétek már meg, hogy a hasonló a hasonlóval elv érvényes mindig és mindenhol, a csajozásnál is.
2014. dec. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

#25


Ez nem jó cáfolatnak. Ha egy ronda féreg lenne kinézetre akkor elmehetne az okosságával nagyon messzire.


Persze miután már beleszerettél amihez - bármit is mondasz - a teste is kellett - már azt mondod, "elég az okosság".


Hidd el ha szemb jönne veled egy okos többdiplomás ember, aki tényleg mindenhez ért, de olyan szép mint mondjuk összegyúrva Woody Allen, Gyurcsány, Vincent Margera és Quasimodo akkor "te egy nagyon jó barát vagy de nem akarok kapcsolatot"

2014. dec. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Tapasztalat!
2014. dec. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
38%
26: De pont ezt mondom neked, hogy ha én okos és jó külsejű vagyok, akkor értelemszerűen egy szintén okos és jó megjelenésű párt fogok keresni. És ez nem felszínesség, csak a hasonlókat keresem. Ha kevésbé jó külsejű lennék, akkor kevésbé jó külsejű pasit keresnék, ilyen egyszerű. Azt próbálom megmagyarázni, hogy lehet valaki felőlem tudom is én milyen jóképű, jó kinézetű, ha nem értelmes, nem kedves, nem fog érdekelni. A külső fontos, de nem döntő. Szerintem nincs azzal baj, ha ugyanazt várom el minden téren, amit én is tudok nyújtani.
2015. jan. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Abból gondolják,hogy ez a trend,pedig a bugyuta férfiakat is lehet szeretni
2015. jan. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
82%
Miért nem fogjátok fel azt, hogy mindenkinek más az esete? Az hogy kinek ki szép, átlagos, csúnya szerintem tökre ízlés kérdése. Mindenki olyan párt keres magának aki tetszik neki. Én se állnék olyan lánnyal aki nem vonz, hiába kedves és jószívű. Egy életre keresek párt, mindenképp olyat aki szép kívül, belül és szerintem mindenki így van ezzel, aki nem az általában álszent. Ennyi!
2015. jan. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!