Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez miért van? ◄ Kb...

Ez miért van? ◄ Kb minden 1000. lány / nő komoly - alkalmas arra, hogy LESZÓLÍTSAM? A többiek SZÓ SZERINT nem jók semmire? F/?

Figyelt kérdés

NEM SZEXET KERESEK. Ezt előre leszögezem. Bár olyanok vannak akik még arra se lennének jók...


Egy hosszabb kapcsolat után újból próbálkozok, vannak lányok is néha, akik próbálkoznak, már ez is meglepő, a visszajelzések jók, tehát viszonylag tetszek nekik és humoros vagyok, eddig nincs is baj...

De egyszerűen szörnyű a felhozatal!!

A legtöbb a FELÉNEK sem felel meg annak, amit önmagamtól várok el, nemhogy a nőktől.


Külön felállítottam egy minimumot, hogy oké, ha a felét nem érik el, akkor legyen valami korlát. De egyszerűen olyan sincs, aki 3-4 kitételnek megfelel.


Kezd hiányozni az exem. Nem tudom az utóbbi 4-5 évben mi lett a nőkkel...


Van valaki hasonlóan? Ti hogy oldottátok meg?



2014. dec. 31. 16:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mi az elvárásod? :D
2014. dec. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
És mégis mik ezek a feltételek? Lehet azzal van a baj....
2014. dec. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Azt sem ártana tudni milyen korosztályban próbálkozol.

Tiniknél ne számíts sok jóra.

2014. dec. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne az a kritériumrendszer! :)

Nem lehet, hogy túl magas a mérce?

Pl. ha okos + szép nőre vágysz, akkor olyan 90% máris kiesett! :-D

23n

2014. dec. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Inkább veled, és az igényeiddel van a baj.
2014. dec. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Második vagyok még...


Lehet hogy van egy feltétel-listád, aminek te megfelelsz, de mi van ha pont emiatt a lista miatt azokat vonzod be, akik nagyon is nem felelnek meg?

2014. dec. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Van ilyen. :)

Majdnem 30 éves koromig a sok jelentkezőből csak két férfit tartottam érdemesnek arra, hogy időt fordítsak rájuk.

2014. dec. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Olyan kritériumok, mint igényes külső, jó személyiség...


Jaguar:

Nem csak tinknél próbálkozok, de szoktam adni nekik is esélyt. A 30 feletti nők azért problémásak, mert náluk már gyerek van, ráncok, stb, meg mondom őszintén, ez engem nem vonz, mert nekem se gyerekem se ráncaim nincsenek...


23n:

Mégsem adhatom lejjebb a mércét, ha valaki nem vonzó, azzal miért legyek együtt?

Nyilván engem nem a 90% Érdekel, hanem az a 10% ahová én is tartozok. Sőt. Még ha meg is találom azt a 10%-ot, aki tűrhetően néz ki, inkább az szokott lenni a probléma, hogy szellemileg nem az én kategóriám. Mondhatnám úgy is, hogy gyerekes/komolytalan, pedig itt már nem tizenéves lányokról van szó. Egyszerűen felelőtlenek, kialakulatlan a személyiségük. Nem IGAZI nők.


Második:

Itt mire gondolsz? Ha pl nekem van egy vonzó külsőm akkor pont a csúnyábbakat vonzom? Ez nem logikus.

2014. dec. 31. 16:44
 9/12 A kérdező kommentje:

7-es, nálad hogy oldódott meg a probléma? Elég valószínűnek tartom, hogy könnyű dolgod volt, mert férfiak közül válogattál, és ez sem mostanában volt.

Ahogy nézem eléggé megváltoztak az emberek,és ne érts félre, ezt a férfiakra is tartom, de a nők... Van pár ismerősöm akik hasonlóan vannak mint én, de ők úgy vannak, hogy nem is kell semmi komoly. Na ez nekem nem megy.

2014. dec. 31. 16:46
 10/12 anonim ***** válasza:
Anyád inkább nyelt volna le téged!
2014. dec. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!