Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Teljesen oda vagyok az afroame...

Teljesen oda vagyok az afroamerikaiakért. Van olyan aki nap, mint nap találkozik velük? Budapesten sokan vannak afroamerikaiak?

Figyelt kérdés

Jó, ez picit hülye kérdés. :D

Úgy imádom őket, mindig arról álmodozom, hogy ha felnövök akkor egy afroamerikai férfihoz megyek hozzá és lesz gyönyörű félvér gyermekünk. Szombathelyen egy sincsen, Budapesten vagy más magyar városokban vannak sokan?


2014. dec. 31. 17:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia, sok szerencsét! :-)

Pesten, Szegeden és Debrecenben sok van, de légy óvatos velük mert sokan csak szexre hajtanak! :-)

2014. dec. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
Ne. Ne toljatok ki így egy gyerekkel, hogy fele ilyen fele olyan, ez sehogy se szép - szerintem.
2014. dec. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Kéne a nagy broki, mi? Nekik is kéne az EU-s állampolgárság, szóval van esélyed náluk.
2014. dec. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Noren1989 ***** válasza:
100%
Félvér lehet máshogy is...Amúgy javaslom a kivándorlást Kongóba. Persze ott az amerikai-rész hiányzik :P Ott csinálnak neked purdét, csak győzzed a nagy niggaf_szt.
2014. dec. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 ElnökÚr ***** válasza:
100%
Ha beboxolom magam akkor lecummantasz?
2014. dec. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
debrecenben sok a menekült ott találsz. egészségedre
2014. dec. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak köszönöm a választ, és azt is külön, hogy a 6 válaszból te tudtál egyedül értelmesen, kulturáltan válaszolni. :)

Bármilyen nehéz elhinni, nem minden lány egy r*banc, hogy arra menjen, hogy a palijának nagy legyen. Vannak még normális emberek a Földön akik nem a szexre mennek de amint látom ti is csak perverz bunkók vagytok akiknek az afroamerikaiakról csak az jut eszetekbe, hogy nekik nagyobb. Irigykedtek talán vagy mi? :D

2014. dec. 31. 17:12
 8/14 anonim ***** válasza:
24%
2014. dec. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
36%
Őszintén, miért jó egy majommal összejönni? Megér ennyit csak azért, mert menő?
2014. dec. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Találkoztál már négerrel? Remélem azt tudod, hogy van egy erőteljes szaguk. Ahol dolgozom, oda szokott néha-néha jönni 1-2 fekete, Angliából, nem ilyen afrikai menekült, jómódú emberek. De mindegyiknek megvan az a tipikus szaga, amitől én konkrétan rosszul vagyok.
2014. dec. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!