Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Teljesen oda vagyok az afroame...

Teljesen oda vagyok az afroamerikaiakért. Van olyan aki nap, mint nap találkozik velük? Budapesten sokan vannak afroamerikaiak?

Figyelt kérdés

Jó, ez picit hülye kérdés. :D

Úgy imádom őket, mindig arról álmodozom, hogy ha felnövök akkor egy afroamerikai férfihoz megyek hozzá és lesz gyönyörű félvér gyermekünk. Szombathelyen egy sincsen, Budapesten vagy más magyar városokban vannak sokan?


2014. dec. 31. 17:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Itt legfeljebb afromagyarok vannak. Nem hiszem, hogy egy fekete is Amerikából Magyarországra jönne. Inkább innen megy ki mindenki nyugatra. Szerintem költözz te is Amerikába, ott találsz eleget, csak a rendőrök le ne lőjjenek.
2014. dec. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Jelenleg semmi esélyem összejönni egy 'ilyen majommal' mert 300 km-re (meg több) lakok az első válaszoló által említett városoktól szóval megnyugodhatsz.
2014. dec. 31. 17:19
 13/14 anonim ***** válasza:
remélem teljesül az álmod :D
2014. dec. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Találkoztam már, igen és mégsem volt kellemetlen szaga, ápolatlan vagy bármi ilyesmi.
2014. dec. 31. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!