Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, egy ismerkedős oldalon...

Lányok, egy ismerkedős oldalon milyen képeket rakjon ki egy férfi?

Figyelt kérdés
Mi az,amire felfigyeltek?Mi az,ami inkább taszít?
2014. dec. 22. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nő, de olyat, amin látszik, hogy jóképű vagy.
2014. dec. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy olyat ami leginkább visszaadja a személyiségét, de legfőképpen az arca legyen rajta.

Ne legyen sötét a kép, tisztán kivehető legyen, semmi fakszni nem kell. A kevesebb néha több :)

2014. dec. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem az évek során ezek váltak be leginkább. (Úgy mondom hogy barátnőt és szexpartnereket is találtam már társkereső oldalakon.)


-1 rendes, normális kép amin látszik az arcom (ez a profilkép, a fő kép is)

-1 kép, amin kisgyerekkel/kisállattal vagyok (ez mutatja hogy mekkora gyerek/állatszerető vagyok)

-1 kép, amin a szemgolyóm látszik közeliben; valamiért ezt is szoktál dicsérni a nők

-3 kép nagyjából, amiken csinos nőkkel látszom egy képen; például átkarolom őket vagy ilyesmi; lehetnek lány barátok vagy volt barátnők is, a lényeg hogy egy vonzó nő legyen a karomon, közel bújva hozzám


Ezek azok, amik szerintem beválnak és van pozitív hatásuk is a nők előítéleteire rólam, még mielőtt egyáltalán írni kezdenénk egymásnak.

2014. dec. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lányként azt mondom,hogy olyan kép legyen,amin te vagy, persze mutassa az előnyös oldalad, olyan legyen amin magadnak is tetszel. Persze valódi legyen, ne egy beállított, agyon retusált kép, ne feszíts be minden izmod, ne legyen félpucér (szerintem nem előnyös, túl macsós. Egyszóval természetes. Ha vannak állataid,akkor velük is lehet közös kép. Áruljanak el rólad több mindent.
2014. dec. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!