Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az hogy ha bárki...

Miért van az hogy ha bárki kiír egy ismerkedős kérdést, akkor csak "vadász" pasik írnak, akik csak ki akarnak használni vagy akikkel valami baj van?

Figyelt kérdés
Mert itt nem lehet rendesen ismerkedni vagy nektek sikerült már?!??

2014. dec. 31. 22:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
én nem vagyok az a vadász pasi mégis ki szoktam írni de nem sok sikerrel ismerkedtem még itt :(
2014. dec. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Én sose akartam kihasználni senkit, a farkamról se küldözgettem képet, normálisan elbeszélgettem még az önsajnáltató emberkékkel is, mégse kaptam soha vissza mindazt, amit belefeccöltem az ügybe. Összejött egy-két félig-meddig baráti találkozás, de a csajok zöme csak hárított, ha találkozni akartam velük, vagy simán leléptek. Bennem is van hiba, de kiben nincs?
2014. dec. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Azt hiszem ez egy rohadt szar oldal, ami ráadásul tök fölösleges !!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P :P
2014. dec. 31. 22:34
 14/21 anonim ***** válasza:
Itt nem szabad ismerkedni, akár fiú vagy, akár lány. :P
2014. dec. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem füvezek.
2014. dec. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
91%

Nem az oldal szar és felesleges, hanem a használók nem tudják megfelelően, azaz rendeltetésszerűen használni!

Társkeresésre más oldalak valók, ez a gyakran ismételt kérdések feltételére és megválaszolására való.

Csak fel kéne végre fogni, hogy ez a kettő nem azonos.

És attól még, hogy gyakran kérdezik itt hogy "Valaki ismerkedni?" attól még ez nem egy gyakori kérdés, aminek itt lenne a helye.

Tegye fel a chat.hu oldalon, vagy bármelyik kimondottan társkereső tartalmú oldalon.

Itt tessék olyat kérdezni, amit máshol nem lehet, mert ciki, vagy nem illő kérdezni...

Amire választ vártok, nem pedig ismerkedni próbálni.

Olyan ez, mintha vennél a piacon egy cipőt, és azzal akarnál pingpongozni, majd miután a századik cipővel sem sikerül, kijelentenéd, hogy ez a piac egy sz*r piac, mert nem tudsz pingpongozni a cipővel amit ott vettél...

nonszensz az egész elképzelés eleve!

2014. dec. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

#14


Akkor takarodj innen!

2014. dec. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Boldog Új Évet ! :)
2015. jan. 1. 00:26
 19/21 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolva: valószínűnek tartom, hogy sok a lelkisérült akik rávetik magukat mindenkire, aki kiír egy kérdést és mondjuk jelzi az életkorát, valamint hogy lány. Az, aki nemiszervet ábrázoló képet küld, ő is önmagát minősíti.

Egyébként nem az oldallal van probléma. Én nagyon kedvelem ezt az oldalt, tulajdonképpen bármilyen téma kapcsán ami az embert érdekli el lehet beszélgetni emberekkel... Szerintem rendkívül hasznos ez az oldal.

Boldog új évet kívánok Mindenkinek!

2015. jan. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Személy szerint én azért nem írok mert nem szeretnék hülyíteni egy csajt sem. A vadászok meg minden esélyt kihasználnak , tudod a nagy számok törvénye ha 100 ból 1 bejön neki(sex)már örül.
2015. jan. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!