Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 17-20 év körüli lányok,...

17-20 év körüli lányok, számotokra mennyire fontos egy hasonló korú fiú külseje ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Mi az ami kizáró ok lehet egy fiú külsejével kapcsolatban? Már ha egyáltalán van ilyen. Továbbá mi a legfontosabb számotokra egy ilyen korú fiúnál?

2014. dec. 30. 00:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

jó kérdés !

pacsi

..........

F/19

2014. dec. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Nekem nem annyira fontos a kinézet.


Az ápolatlanság a kizáró ok. És ez alatt mindenki értse, azt amit akar. ;)


18/L

2014. dec. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem valamilyen szinten persze, fontos a külső is. De egyáltalán nem csak az!!

Számomra az a lényeges, hogy egy intelligens, rendes pasi legyen, aki iránt szexuális vonzalmat is érzek. Szóval, ha egy bunkó, akkor nézhet ki bárhogy, nem kezdenék vele, ha meg tök normális, de nem vonzódom hozzá, akkor szintén halott ügy.

18/L

2014. dec. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nálam a kizáró ok a túlzott izom, szépfiúság, szolizás. Egyszerűen nem fog meg, nem tetszik, ha ilyen tipikus plázafiú, elmegyek mellette ismán, sőt ha előttem táncolna félmeztelenül is hidegen hagyna.

20L

2014. dec. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
jó olvasni ezeket a válaszokat de komolyan!!! :)
2014. dec. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Taszító: nem izmos,csunya
2014. dec. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kizáró ok, ha alacsonyabb nálam és/vagy vékonyabb. És számomra fontos a külső, olyan tekintetben hogy vonzódni tudjak hozzá. Itt most senki se képzelje hogy csak és kizárólag 10/10-es pasikra gondolok. Egyébként ha valakinek jó a személyisége, akkor még ha ronda is akkor is tetszhet. Nem tudom miért, de volt rá példa. :D
2014. dec. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
13%
Persze, olvasni jó. Csak az a baj, ha mindez igaz lenne, nem lenne olyan sok magányos srác a huszas éveik elején, közepén...
2014. dec. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%

utolsó egyetértek ..:(

F/19


de eljön a mi időnk is !

2014. dec. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#8: Mert gondolod, hogy ez most pont itt ezen a néhány hozzászólón múlik, mi? Én speciel tényleg az őszinte véleményemet írtam ki, arról meg szerintem egyikünk sem tehet, hogy sok srác rossz csajoknál próbálkozik és pofára esik. Jól kell kifogni, némi kis szerencse is kell hozzá, ennyi. :)
2014. dec. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!